Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

GULAŠI UTÍKÁ OD ERBOVÉ: Výsměch a drsné varování? Víme, co se děje v Brně!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
KRIZE pokračuje
Láska mezi Vlaďkou Erbovou (37) a Michalem Gulašim (32) se dál komplikuje. Když od modelčiny záhadné kamarádky prosáklo, že se hokejista několik dní neukázal doma, začalo se spekulovat rovnou o rozchodu. Redakce eXtra.cz nyní hovořila s člověkem, který má k bývalé modelce a nynější nehtařce blízko a poodhaluje, co za rozkolem mezi dvojicí stojí!

Michal to má s Vlaďkou nahnuté už delší čas. V jistou chvíli se dokonce veřejně rozebírala jeho údajná nevěra a hokejista Komety Brno si veřejně sypal popel na hlavu

Jenže podle některých informací se stávají čím dál pravidelnější úprky sportovce od manikérky i na delší dobu

Blízký známý Vlaďky Erbové (37) tvrdí, že ví, co za tím je.

Karma

„Člověku se dřív nebo později obloukem vrátí, co udělal jiným. Zásadní problém je, že Michal je mladý kluk, který má všechno před sebou a Vlaďka je komplikovanější bytost. Navíc je ráda ve vztahu dominantní. Pokud se z něj časem stal hlídač dětí, které má hrozně rád, ale pořád jsou cizí, a organizovala mu život, tak se to dřív nebo později muselo projevit,“ myslí si kámoš ženy, o níž její předchozí partneři nemluvili v dobrém.

Otázkou je, jestli měli pravdu nebo šlo o zhrzenost. Takový Řepka ale tvrdil, že si z něj exmanželka postupně udělala chůvu syna a měla být neustále mimo domov. Má to tak stejně i Michal?

Náš pramen pak přidal silnější kalibr.

„Slyšel jsem, že si hokejisté v kabině v Brně dělali z Michala hroznou legraci. To na sebevědomí nepřidá,“ tvrdí zdroj.

Podle něj byla jen otázka času, kdy se Michalu Gulašimu vztah s o pět let starší partnerkou začne zajídat.

Podfuk

„Michal se o obě děti staral jak o vlastní. Kluk kvůli němu začal milovat hokej, začal ho hrát, Michal je pro něj vzor. S holkou si taky rozumí. Ale jen kvůli lásce k dětem se vztah nedá udržet,“ přidal s tím, že někteří lidé věkem přijdou k rozumu, a tak doufá, že se to povede i v tomto případě. Koho z těch dvou měl na mysli, neupřesnil.

A co vůbec říká na nedávnou aféru s nevěrou? „„Když začaly vycházet články tvrdící, že byl Michal Vlaďce nevěrný, některým lidem hned bylo jasné, kdo to těm novinářům podstrčil. Možná to mělo být varování, co všechno ten dotyčný nebo dotyčná dokáže, když nebude po jeho či po jejím,“ uzavřel blízký přítel modelky.

Co na to všechno Erbová? Žádali jsme o její vyjádření, ale bylo to marné. Odpovědi nepřišly. Erbová tak dál tvrdí, že vše je v pořádku a její vztah s hokejistou je zalitý sluncem. Tak uvidíme, jak to celé dopadne. Zdá se, že v Brně bude hodně horký víkend.

Související články

Další články