Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Gulaši utekl z domu! URÁŽÍ MĚ TO, vzkazuje Vlaďka Erbová k ROZCHODU

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
nevěra
Je to tady zase. Po pár klidných dnech se znovu hovoří o tom, že hokejista Michal Gulaši (32) utekl od modelky Vlaďky Erbové (37). Informaci o velkém úprku přinesl web expres.cz. Co na to Vlaďka? Známe její vyjádření.

V Brně klid rozhodně není. Jako první jsme přinesli rozhovor s milenkou hokejisty Gulašiho – najdete ho zde.

Vlaďka Erbová (37) ale dokázala vše urovnat a Michal se vrátil domů. Jenže na konci května web expres.cz přinesl další šokující informace. „Mezi Vlaďkou a Michalem to zase vře. Gulaši se celý víkend neukázal doma a nedal o sobě vědět. Vůbec nevěděla, kde je a co se děje. Vypadá to na definitivní konec jejich vztahu,“ uvedl zdroj pro redakci expresu.

V Brně rozhodně není nuda, spíše se zdá, že Gulaši se rozhodl k velkému zmizení. Bude následovat hodně sledovaný rozchod? Nebo páreček zase situaci ustojí a vše zase urovná? Erbová poskytla vyjádření webu Prásk.tv. „Prosím vás, já se nechci k ničemu vyjadřovat. Nechápu, na základě čeho se spekuluje o rozchodu. Já chodím normálně do práce a už mě to uráží. Nechci to řešit,“ řekla Prásku Vlaďka. Podle našich informací by jasno mělo být v létě, během prázdnin se vše bude řešit.

Související články

Další články