Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Michal Gulaši si v novém vztahu užívá jako dlouho ne: Konečně našel pravou lásku

Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
RADOST
Hokejista Michal Gulaši (33) loni zažil turbulentní období, kdy si nejdřív musel veřejně sypat popel na hlavu kvůli úletům, až pak nakonec začal mít všeho plné zuby a po pár letech konečně opustil Vlaďku Erbovou (38). Nyní už má novou přítelkyni a před kamarády se rozpovídal, že je to jako nebe a dudy.

Minulost

O vztahu sportovce s exmodelkou kolovaly zvěsti, podle nichž měl mít mladší partner Vlaďky dost neustálých výčitek a rozebírání všeho, i těch nejméně podstatných věcí, do posledního atomu. Pokud to tak skutečně bylo, není se co divit, že zkraje léta sbalil svých pár švestek a Erbovou opustil.

Dlouho na ocet ale nezůstal. V jeho náručí se momentálně objevuje pohledná bruneta a jak tvrdí jeho známí, Michal Gulaši (33) na ni pěje jen ódy.

Volnost

„Předtím zažil nějaké hodně toxické vztahy a teď je rád, že tenhle je úplně obyčejný, bez výčitek a řešení hloupostí. Říká, že konečně může dýchat, že je to zdravý vztah. Úplně se proměnil, je vidět, že je zaláskovaný,“ tvrdí přítel hokejisty.

Jak je na tom momentálně se vztahy Vlaďka Erbová (38), to netušíme. Poté, co se na sociální síti jejího ex objevily zamilované fotky s novou partnerkou, postovala snímek, jak sedí na jistém pohledném borci. Asi nechtěla zůstat pozadu. Později se ale ukázalo, že je to zadaný chlápek se dvěma dětmi, takže šlo opravdu asi jen o provokaci.

Související články

Další články