Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Gulaši jí sluší! Erbová je na pudlíka a jen kvete! Zdá se, že Vlaďku dlouhé vlásky zbavily starostí

Je krásná a tak svůdná, že?
+ Dalších 14 fotografií
Že by se někdy rozváděla a řešila rodinné starosti? Tomu se nechce věřit! Vlaďka Erbová zřejmě oplakala soudní spory s Tomášem Řepkou a se svým aktuálním partnerem Michalem Gulašim nafotila parádní fotky. Prodloužila si vlasy a jako by na dálku fotbalovému bouřliváku vzkázala: Tomáši, podívej, jak jsem šťastná!

Z logického hlediska je jasné, že po partnerském životě v rozbitých vztazích či manželství s dětmi přichází záplatování života. Když jsou v tom děti, je to obzvlášť těžké.

Podobným mechanismem si prochází někdejší playmate Vlaďka Erbová, která ale podle všeho v novém vztahu našla harmonii. Teď dokazuje, že s novou image neztratila poslední slovo – tedy pokud jde o vyrovnání v rámci sporu o černošickou vilu

Vlaďka si prodloužila vlasy a udělala ze sebe trochu „pudlíka“, nicméně jí to sluší a je vidět, že si půjde za svým! Svým účesem rozhodně dokazuje, že se těší velké lásce, a tak návrat do modelingu podle všeho nemusí být vyloučen.

Mohlo by vás zajímat

Další články