Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Grznár zavřel všem ústa! Vyhrál zápas a potom následoval brutální sex

Filip na sobě hodně maká.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Je zpět ve formě. Kontroverzní youtuber a bijec Filip Grznár (32) se chystá na svůj zápas v MMA - smíšených bojových uměních - jenže ještě předtím si odskočil pro medaili v turnaji v graplingu. Jak následně redakci eXtra.cz přiznal, po zápase se rozhodl zbavit přebytku testosteronu, když si jako odměnu užil nespoutané vášně se svou partnerkou.

Grznár se chystá na své další vystoupení v MMA asociace XFN, kde bude mít hlavní zápas. Mnozí mu přejí, aby prohrál, on sám ale věří, že soupeři zláme v těle všechny kosti. Pilně a tvrdě trénuje a možná proto se mu zadařilo i na turnaji v graplingu. „Parádní turnaj v graplingu… 1. výhra, v druhém zápase mě zradilo oko. Byla to hlavně parádní zkušenost pro mě a zároveň jsem to vzal i jako malou přípravu na zápas pod hlavičkou XFN, který bude za necelý měsíc a utkám se tam v hlavním zápase s Michalem Řehákem,“ těší se Grznár na to, že si v oktagonu napraví reputaci.

Jako odměnu za malé vítězství v graplingu, což je způsob zápasu, ve kterém má zápasník za cíl dostat svého soupeře do situace, kdy ho svým tlakem nutí souboj vzdát, si užil pořádný sex s partnerkou Veronikou. „Dostal jsem chlapskou odměnu. Jako správný samec,“ smál se Grznár, který je aktuálně prý ve velké formě.

Související články

Další články