Není to tak dlouho, kdy nastoupil do klece k zápasu MMA (smíšená bojová umění) a ukázal vypracované křivky a lidé zpozorněli. Hrál na něm samý sval a bylo vidět, že na sobě opravdu zamakal. O necelé dva měsíce je ale všechno jinak. Alespoň soudě podle videospotu, v němž dělá reklamu na známou značku spodního prádla. Snesla se na něj obří kritika, a to kvůli tomu, že pěkně přibral. Jakoby lidem ve svých videích kázal vodu, ale pivečko mu chutnalo více…

Redakce eXtra.cz se zeptala Grznára, co stojí za jeho tělesnou proměnou, kdy se z vyrýsovaného svalnatce stal trošku čuník s pořádných bachorem. „Když jsem se připravoval na zápas, hodně jsem shazoval kila, takže váha šla dolů. Bohužel v období, kdy jsem musel natáčet spot, který se ale celkem povedl, jsem měl kila nahoře a nešlo s tím nic dělat. Teď jsem na své původní váze,“ vysvětlil Grznár s tím, že aktuálně váží 97 kilogramů, a když se objevil před kamerou, měl o deset kilogramů více.

Je tak evidentní, že o Grznárovi lze mluvit jako o tělesném chameleonovi, kdy jeden týden je jako pořádný pašík a ten druhý je z něj pořádný svalnatec.