Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Grznár se pěkně vyprasil! Natočil reklamu, kde má břicho jako pivař ze čtvrté cenové…

+ Dalších 14 fotografií
Populární kulturista a youtuber Filip Grznár (32) natočil reklamní spot na značku známých trenek. V ní odhalil své celé tělo. A reakce lidí na sebe nenechaly dlouho čekat! Svalnatci lidé začali vyčítat, že pěkně přibral a vypadá jako pořádný "pašík". Grznár se ale brání!

Není to tak dlouho, kdy nastoupil do klece k zápasu MMA (smíšená bojová umění) a ukázal vypracované křivky a lidé zpozorněli. Hrál na něm samý sval a bylo vidět, že na sobě opravdu zamakal. O necelé dva měsíce je ale všechno jinak. Alespoň soudě podle videospotu, v němž dělá reklamu na známou značku spodního prádla. Snesla se na něj obří kritika, a to kvůli tomu, že pěkně přibral. Jakoby lidem ve svých videích kázal vodu, ale pivečko mu chutnalo více…

Redakce eXtra.cz se zeptala Grznára, co stojí za jeho tělesnou proměnou, kdy se z vyrýsovaného svalnatce stal trošku čuník s pořádných bachorem. „Když jsem se připravoval na zápas, hodně jsem shazoval kila, takže váha šla dolů. Bohužel v období, kdy jsem musel natáčet spot, který se ale celkem povedl, jsem měl kila nahoře a nešlo s tím nic dělat. Teď jsem na své původní váze,“ vysvětlil Grznár s tím, že aktuálně váží 97 kilogramů, a když se objevil před kamerou, měl o deset kilogramů více.

Je tak evidentní, že o Grznárovi lze mluvit jako o tělesném chameleonovi, kdy jeden týden je jako pořádný pašík a ten druhý je z něj pořádný svalnatec.

Související články

Další články