Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Grznár se dal na balet: Nic vtipnějšího než Filipa v piškotech a sukýnce dnes neuvidíte

+ Dalších 7 fotografií
galerie
Lidé ho buď milují, nebo nenávidí. U Filipa Grznára (33) neexistuje zlatý střed. Bylo tomu tak, i když nastoupil do sportu zvaného MMA, kde má zápornou bilanci. Dvakrát za sebou prohrál a možná dospěl k názoru, že v oktagonu mu pšenka nepokvete a je třeba zkusit štěstí jinde. Balet, alespoň podle snímků, by mohl být tím, v čem bude oblíbený youtuber naprostou jedničkou.

Cesta Grznára ve smíšených bojových umění – tedy MMA – byla spíš trnitá. Ze dvou zápasů si připsal dvě porážky. Následně se utkal v profesionálním boxu, kde mu rozhodčí zvedl ruku nad hlavu. Slavný youtuber a kulturista si ale možná řekl dost. A rozhodl se, že rukavice vymění za baletní piškoty.

Grznár na sebe navlékl baletní trikot, růžovou sukýnku a pustil se do kreací, za které by zatleskal i legendární baleťák Vlastimil Harapes. „Jsem výborný v každém sportovním odvětví. A balet? V tom bych mohl být opravdu vynikající. Už jako malý jsem studoval různé tance a balet byl mému srdci blízký,“ řekl eXtra.cz hodně dobře naladěný Filip Grznár.

Ze snímku je patrné, že Grznár se našel. A jde cestou, kterou si vybralo jeho velké srdce.

Mohlo by vás zajímat

Další články