Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Grznár o soupeři před zápasem v MMA: Chci jeho černej skalp a fyzicky mu strašně ublížím

Věří, že soupeře zničí…
Bude to pořádná mela, která by měla skončit likvidací! Alespoň tak se vyjadřuje youtuber a kulturista Filip Grznár před nedělním zápasem v MMA. V oktagonu mu bude soupeřem zkušený brazilský fighter Charles Andrade. I přes to, že je papírově slabší, Grznár svému protivníkovi chce strašně ublížit!

Populární kulturista, který nejde pro ostré slovo daleko, se na svého soupeře moc těší. Pod vedením Karlose Vemoly chce předvést výkon, za který se nebude stydět. A hlavně věří, že soupeře zničí! „Chci jeho černej skalp. Hrozně mu chci fyzicky ublížit, zničím ho,“ řekl eXtra.cz Grznár s tím, že od svého trenéra okoukal pár parádních triků, které si chce na brazilském zápasníkovi vyzkoušet. „Bude koukat,“ dodal s úsměvem velkohubý kulturista, který proslul na videokanálu YouTube.

Jak to vše dopadne a jak si Grznár se svým soupeřem poradí, se můžete zajít podívat v neděli na XFN 3, které se uskuteční v Hale Královka v Praze.

Mohlo by vás zajímat

Další články