Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Grznár a Mikulcová zase v sobě: Věráku, ber dál testosteron a rakovina tě nemine

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
válka slov
Youtuber a kulturista Filip Grznár (34) je ve válce slov s kolegyní a nejslavnější českou kulturistkou Věrou Mikulcovou (37). Panuje mezi nimi nenávist. A důvodem je Věřin vzhled, kterého se Grznár děsí. Teď se znovu pustil do svalnaté Věry, které vzkazuje: Ber dál steroidy a rakovina tě nemine, myslí si Grznár.

Grznár pro eXtra.cz exkluzivně uvedl, že Věrák, jak Mikulcové říká, je kvůli nadměrné konzumaci steroidů už víceméně mužem. Věra si nenechala nic líbit. „S tím člověkem bych se nikdy nebavila. Nemohla bych být v jeho přítomnosti. Je to šašek, který ve svých videích je schopen urážet lidi třeba s rakovinou. Takové lidi já nerespektuji, nevyhledávám a nemohla bych s nimi mít cokoliv společného,“ řekla eXtra.cz Věra Mikulcová, která se pyšní postavou, kterou by jí mohl nejeden muž závidět.

Grznár teď eXtra.cz vysvětlil, jak to s tím, že lidé si mohou za rakovinu sami, myslel. "V jednom ze svých videí jsem řekl, že mnoho dospělých lidí kvůli svému životnímu stylu si způsobí rakovinu samo. Jedí párky a podobné hnusy a pak se diví... Zřejmě to Věrák špatně pochopila, asi se na moje video dívala, když si zrovna holila záda nebo obličej a nevstřebala při tom mou myšlenku. To nevadí. Já si myslím, že pokud bude Věrák nadměrně užívat testosteron, tak se rakovině taky nevyhne. Je to lékařsky prokázané. Už teď je to víc chlap než ženská, jde z ní strach, je to monstrum, normálně se jí bojím," řekl eXtra.cz známý provokatér Grznár.

Bude zajímavé sledovat, jak na slova Grznára zareaguje Mikulcová. Už teď je ale jasné, že tihle dva se rozhodně nemají rádi. Uznat ale každý musí, že oba jsou po sportovní stránce skutečnými profesionály, kteří si zaslouží uznání.

Související články

Další články