Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Greta je zpátky na scéně: Strach o její život! Takhle zdravá 17letá dívka nevypadá

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 28 fotografií
smrt v očích!
Gretě Thunberg (17) skončila dovolená a do práce se vrhla po hlavě. Švédská aktivistka přednesla plamennou řeč na Světovém hospodářském fóru v Davosu. Na místě je i americký prezident Donald Trump (73), který do Grety pravidelně šije. Zatím se ale nepotkali. Ještě víc než dívčina slova ale šokovala její vyhublá postava a kruhy pod očima. Fanoušci mají obavy o její život!

„Dobře vím, že o tom nechcete mluvit. Ale ujišťuji vás, že vám ta čísla (o klimatu, pozn. red.) budu opakovat, dokud nezačnete,“ spílala Greta Thunberg (17) papalášům na ekonomické konferenci ve švýcarském Davosu. Většina se tam slétla soukromými tryskáči, z čehož musí na mladou aktivistku jít mdloby.

Někteří fanoušci se obávají, že už to není pouze uhlíková stopa, co Gretu trápí. Dívka výrazně zhubla už na cestách po Americe, jenže se očekávalo, že po vánoční pauze se vrátí zase plná sil. To se však nestalo, Greta má kruhy pod očima a chvílemi se zdálo, že se zakrátko skácí k zemi. „Sedmnáctiletá holka by neměla vypadat tak, že každým okamžikem upadne do bezvědomí. Tohle je divné, už vůbec nemá tu jiskru. Hlavně opatrně, Greto!“ píše jeden z příznivců.

Konečně je normální

Její táta Svante Thunberg (50) však přednedávnem prohlásil, že aktivismus má na Gretu blahodárný vliv. „Dřív se ani nedokázala najíst na veřejnosti a teď je jako ostatní děti,“ pochvaloval si.

Tak snad se obavy fanoušků ukáží jako liché a Greta se zase začne usmívat. Ale vzhledem k tomu, že je na konferenci i americký prezident Donald Trump (73), příliš důvodů k zubení mít asi nebude. Greta a Donald se od loňského září nemusí a pravidelně si to dávají najevo.

Související články

Další články