Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Gregorová ukázala vzpomínku na Brzobohatého i výzdobu domu: Vánoční kýč sundává v březnu

Vánoční výzdoba Hany Gregorové.
Zdroj: profimedia / se souhlasem Hana Gregorová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
vánoce

Herečka Hana Gregorová (70) je milovnicí vánočních svátků, není se tedy čemu divit, že k prvnímu adventu připomíná její dům v maďarské obci Rajka vánoční ráj. Velkolepou výzdobou domu se Hana pochlubila na svých sociálních sítích. Pro slovenský deník Život prozradila, jak dlouho jí příprava zabere a kdy schovává poslední vánoční dekorace.

"Krásný advent všem lidem dobré vůle a dobrého srdce. K nám už může Ježíšek přijít," uvedla Hana Gregorová na svých sociálních sítích, kde sdílela i několik snímků své vánoční výzdoby, která je skutečně ohromující.

Vánoce jako z amerického filmu

Sváteční dekorace jsou na každém centimetru jejího domu v maďarské obci Rajka. Nechybějí desítky vánočních skřítků, světýlka na zdech, vánoční stromeček nebo Santovy sáně před vyzdobeným krbem. Zkrátka výzdoba jako vystřižená z amerického filmu.

Dominantou domu je i několik rodinných fotografií včetně vzpomínkového snímku na zesnulého manžela, herce Radoslava Brzobohatého, se kterým má Hana syna Ondřeje Gregora Brzobohatého.

Vánoční výzdobu má až do března

"Vánoce miluji už od dětství, tehdy ale tolik ozdob nebylo, takže teď čím jich je víc, tím víc bych si jich vystavila," svěřila se Hana nedávno pro slovenský deník Život.sk se slovy, že dům zdobí postupně. Finální výzdoba je hotová přibližně za tři týdny a její dům pak zkrášluje až do března.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy