Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Gregorová Koptíka nenechala ve štychu: Unikátní svědectví z léčebny!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
Vypadalo to, že Hana Gregorová (65) po neuvěřitelné podzimní ostudě Ondřeje Koptíka (33), kdy ji veřejně ponižoval, nestyděl se probírat detaily z jejich milování a mluvil o ní jako o staré bábě, přes soudy zadupe do země. Místo toho nastalo ale úplně něco jiného. Přečtěte si, jaké věci měla herečka provádět, když se její mladý „kámoš“ snažil zbavit závislosti na fetu!

Redakce eXtra.cz již informovala o zvěstech, že ti dva spolu opět něco mají, což se nelíbí synovi Ondrovi. A také o tom, že návratu předcházelo Koptíkovo umístění do léčebny, kde se pokoušel odnaučit kouřit trávu a šňupat pervitin. Místo toho ho ale pro vulgaritu vyhodili.

Nyní jsme získali nové zprávy z Havlíčkova Brodu, kde byl Koptík pacientem. Ty naznačují, že Hana Gregorová vážně nebyla uražená a svého mladíka naopak podržela.

„Když na konci ledna Koptík nastoupil na léčbu, Gregorová za ním pravidelně jezdila. Pekla mu štrúdly. A prvních čtrnáct dní, během kterých noví klienti nemohou přijímat návštěvy, mu aspoň denně volala a také za ním jezdila. Aspoň zdálky a přes plot na něj lascivně ukazovala jazyk, naznačovala, že ho líbá,“ tvrdí náš zdroj.

Ondřej už předtím zprávy o vyhazovu z léčení nevyvrátil, na naše dotazy poslal přes facebookový messenger jen symbol palce nahoru na znamení souhlasu.

„Měl tam být šest týdnů. Vyhodili ho pro nekázeň a kvůli sprostému nadávání jiné pacientce týden před ukončením léčby. Ale stejně je to málo a šlo spíš o tyátr pro Gregorovou, která si to asi dala jako podmínku pro návrat. Kdyby totiž chtěl skutečně celkovou změnu, souhlasil by s léčbou na tři až pět měsíců,“ dodal informátor, který má na léčebnu v Havlíčkově Brodě dobré vazby.

Související články

Další články