Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Gregorová (67) a o 33 let mladší Koptík slavili narozeniny: Hanka celý večer zářila

+ Další 2 fotografie
Je to láska
Hana Gregorová (67) to už delší dobu táhne s o několik let mladším přítelem Ondřejem Koptíkem (34). V pondělí se společně objevili na narozeninové oslavě podnikatele Davida Novotného a vypadali jako dvě hrdličky. Hanka po boku svého zajíčka jenom kvete.

Vdova po zesnulém Radkovi Brzobohatém (†79) Hana Gregorová včera vyrazila do společnosti a po jejím boku opět stál o 32 let mladší přítel Ondřej Koptík Vyrazili do Divadla U Hasičů na pražských Vinohradech, kde se konala narozeninová oslava podnikatele a organizátora soutěže Muž roku Davida Novotného Večírek byl skvělý a všichni si ho náramně užívali.

Jak se zdá, Hanka je se svým zajíčkem Ondrou stále spokojená a vypadá to, že jejich láska se stále umocňuje. Je z nich cítit, že jsou spokojený pár a Gregorová vedle Ondřeje jenom září. Kam se hnula, rozdávala úsměvy a radost. Rozhovor oba dva partneři odmítli s tím, že si chtějí užívat jeden druhého. A že novinářům v minulosti sdělili mnoho.

Ačkoli má Koptík na kontě několik průšvihů, na vztahu s Hankou mu očividně dost záleží a poslední dobou seká latinu. Jak jim to včera slušelo, se můžete podívat ve videu či ve fotogalerii.

Hanka září

Hanka opět zvolila outfit, ve kterém byla zcela nepřehlédnutelná. Vynesla dlouhé černé šaty s bílým nápisem na boku. Šaty doplnila o stylovou kabelku známé značky Balenciaga a na šatech pak měla připnutou brož značky Chanel. Ani makeup nepodcenila a tvář zvýraznila světle růžovou rtěnkou, která k ní skvěle pasovala.

Související články

Další články