Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Gregor a Gregor zveřejnili video ze supertajné svatby: Předtím neukázali nic, teď je vidět AŽ MOC!

+ Další 3 fotografie
Během svatebního dne nesměl být vidět ani centimetr svatebních šatů Táničky Kuchařové. Dvojice si dokonce najala ochranku s deštníky, která budoucí manžele chránila před fotografy. Pak následoval dlouhý text paní Gregor o tom, jak tyto kouzelné okamžiky měly zůstat jenom mezi nimi. A najednou tohle!

Ondřej Gregor křepčící na parketu, Táňa Gregor (28) pózuje s dětmi na posteli. Sundávání podvazku před všemi přáteli a házení kytice. Tohle všechno je vidět na videu ze svatby Gregorových. Nemělo to podle Táni zůstat očím veřejnosti utajeno?

Asi ne. Tajností před novináři bylo dost a teď je konečně potřeba poděkovat sponzorům celé svatby, což už nevěsta udělala na svém FB a rovnou se pochlubila novými fotkami.

Gregorovi si totiž správně uvědomují, že tyhle informace je potřeba dávat postupně, aby si jich média všímala co nejvíce. Přece všechno nemůžou zveřejnit v jeden den, co by se pak psalo za další týden, že?

Každopádně je třeba uznat, že jejich den D vypadal jako z pohádky a oběma to moc slušelo. Táňa se proměnila ve vílu z pohádky, nasadila věnec do vlasů a tančila na zahradě. I Ondřej dokázal, že to umí pěkně rozjet na parketu.

Související články

Další články