Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Gratulace od největších hvězd! Ze zlaté Ester Ledecké jsou čeští sportovci u vytržení

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 31 fotografií
Superslalomy v lyžování i snowboardingu Ester Ledecká (22) bez okolků ovládla. Česko i svět má novou královnu zimních sportů se dvěma zlatými medailemi. A úspěch je to zasloužený, vždyť Ester tvrdě dře už od svých pěti let! O dřině, která zisk cenných kovů provází, ví své velké sportovní hvězdy, které Ester posílají své gratulace.

Česko se stále nemůže vzpamatovat z báječného výkonu Ester Ledecké (22). Ta si ze zimní olympiády v Pchjongčchangu veze domů dvě zlaté medaile. Zapsala se do historie jako první žena, která dokázala získat dva nejcennější kovy z dvou různých disciplín.

"Gratuluji ti, tobě, která píšeš historii," vzkázal Ledecké legendární fotbalista Petr Čech (35). "Krásné ráno. To se to dobře vstává, když nás probudí zlato od Ester a hned na to zlaté sluníčko. Děkujeme za ten zážitek!!! Ester Ledecká prostě válí, ale to už ví celý svět," připojila se oštěpařka Barbora Špotáková (36), která přiložila i fotografii východu slunce.

S gratulací neotálela ani majitelka sbírky olympijských medailí ve sportovní střelbě Kateřina Emmons (34). "Vítej na začátku své výjimečné cesty, STR," napsala na Facebook. Velkou radost z úspěchu Ester má i rychlobruslařka Martina Sáblíková (30): "Because I am happy. Gratulace STR!!!"

Ester Ledeckou teď čeká návrat do Česka. Na pondělí jsou plánovány bujaré oslavy na Staroměstském náměstí v Praze. Ledecká už slíbila, že mezi fanoušky dorazí. Ještě předtím se ale zítra v poledne našeho času objeví na ukončovacím ceremoniálu coby vlajkonoška české výpravy.

Související články

Další články