Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Gránský tajil bráchu! Jeho brácha je idol teenagerů!

+ Další fotografie
Na křest videoklipu Reach The Stars mladého zpěváka Toma Seana (14) dorazila řada hvězd – Eliška Bušková (29), Kateřina Průšová (35) či David Gránský (27). Ten vystoupení mladého zpěváka pozoroval snad ještě bedlivěji než přítomní teenageři, dokonce si ho nahrával na mobil a nadšeně tleskal!

Co ho na mladíkovi tak zaujalo? Je to jeho bratr! Tom Sean to ale dlouho tajil. „Nechtěl jsem se schovávat za Davidovo jméno,“ říká. Navíc jeho anglicky znějící jméno není pseudonym.

„Máme s Davidem stejnou mámu, ale jiného tátu. Davida a Jardu, mého nejstaršího bráchu, má z předchozího manželství, pak se znovu vdala a odstěhovala se s novým manželem na čas do Irska. Narodil jsem se v Dublinu, kde naši žili. Takže jsem tam i křtěný. Celým jménem jsem Thomas Sean Pšenička,“ dodává Tom s tím, že pro svou uměleckou kariéru jen přestal používat příjmení. Slavnější bratr mu prý během prvních krůčků v showbyznysu pomáhá hlavně radou.

„Radí, jak se chovat, nebo co radši nedělat, jako neurážet ostatní kolegy a nenavážet se do nich,“ směje se Tom, jehož si vzal do stále producent Honza Gajdoš. S ním se i dohodl, že bude zpívat anglicky. "V hudbě se mi to líbí víc, a navíc je to i praktičtější, rozumí tomu všude ve světě,“ prozradil Tom na křtu v Aquaparku v Čestlicích.

Související články

Další články