Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Grandiózní trapas krásné hvězdy Instagramu: Photoshopem se přidávala na nejkrásnější místa světa! Tohle se jí stalo osudným

Jedním slovem – trapas!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Toužila mít tisíce fanoušků a být zajímavá. A tak se krásná letuška z Thajska rozhodla, že když to nejde v normálním světě, tak to půjde v tom virtuálním. A doplatila na to.

Louktarn Ticha se rozhodla machrovat na Instagramu. Objevila se na překrásných místech po celém světě a lidé jí to docela dlouho věřili. Vždyť je to letuška, ne? Je jasné, že často cestuje a dostane se za měsíc na taková místa, kam se jiní nedostanou ani za celý život.

A tak měla fotky z Kanady, Alp, Paříže, Berlína, krásných chrámů, kouzelných luk, pod vodou nebo třeba z Laponska. A právě tenhle snímek se jí stal osudným. Louktarn Ticha se vyfotila za polárním kruhem a za ní majestátně hrála barvami polární záře. Letuška tvrdila, že fotka je z Kanady. Ale ouha.

Fotku ukradla finské fotografce, která snímek nafotila ve finské části Laponska. Louktarn se do něj akorát „připhotoshopo­vala“. A obří trapas byl na světě. Fotky si totiž všimli na finské ambasádě v Thajsku a napsali komentář. „Ano, polární záře ve Finsku je tak nádherná, že ji prostě touží vidět každý“ a připojili originální snímek od Tiiny Törmänen.

Dívka si účet se 150 000 fanoušky ihned vymazala. Pojďme se ale podívat, jak si během té doby rozvíjela své grafické schopnosti!

Související články

Další články