Louktarn Ticha se rozhodla machrovat na Instagramu. Objevila se na překrásných místech po celém světě a lidé jí to docela dlouho věřili. Vždyť je to letuška, ne? Je jasné, že často cestuje a dostane se za měsíc na taková místa, kam se jiní nedostanou ani za celý život.

A tak měla fotky z Kanady, Alp, Paříže, Berlína, krásných chrámů, kouzelných luk, pod vodou nebo třeba z Laponska. A právě tenhle snímek se jí stal osudným. Louktarn Ticha se vyfotila za polárním kruhem a za ní majestátně hrála barvami polární záře. Letuška tvrdila, že fotka je z Kanady. Ale ouha.

Fotku ukradla finské fotografce, která snímek nafotila ve finské části Laponska. Louktarn se do něj akorát „připhotoshopo­vala“. A obří trapas byl na světě. Fotky si totiž všimli na finské ambasádě v Thajsku a napsali komentář. „Ano, polární záře ve Finsku je tak nádherná, že ji prostě touží vidět každý“ a připojili originální snímek od Tiiny Törmänen.

Dívka si účet se 150 000 fanoušky ihned vymazala. Pojďme se ale podívat, jak si během té doby rozvíjela své grafické schopnosti!