Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Grand Tour v Česku? Trojice Clarkson, Hammond a May u nás budou točit speciální epizodu

Slavné moderátorské trio.
Zdroj: Amazon Prime
+ Další 3 fotografie
BUDOU VE VARECH?

Slavná trojice automobilových novinářů a bavičů z legendárního Top Gearu míří do Česka. V rámci natáčení seriálu Grand Tour se Česko může těšit na návštěvu Jeremyho Clarksona, Jamese Maye a Richarda Hammonda. Trojice už teď řádí na Slovensku a soudě podle příspěvků na sociálních sítích si pobyt u sousedů náramně užívá. Vyvstávají také otázky, zda se slavné moderátorské trio neobjeví i na filmovém festivalu v Karlových Varech.

Za posledních několik dní se sociální sítě oblíbených moderátorů Top Gearu, kteří později rozjeli svůj vlastní pořad Grand Tour pod hlavičkou Amazonu, zaplavily fotkami nejdříve z Německa, pak z Polska a nyní si slavné trio užívá natáčení nového dílu své show na Slovensku. Podle některých zpráv by v příštích dnech mohli dorazit i do Česka.

Zvláštní je, že v tom samém termínu, kdy má Grand Tour se svým natáčením přijet do tuzemska, v Karlových Varech začíná Mezinárodní filmový festival, který tak trochu ještě nemá hvězdu na zahájení. Že by jimi byli právě moderátoři, kteří díky svému neotřelému stylu a "neherectví" dokázali bavit stovky milionů lidí na celé planetě, ať už pod hlavičkou britské BBC, či později amerického Amazonu? Dotaz jsme poslali pořadatelům, pokud od nich dorazí odpověď, uveřejníme ji.

A co nás v novém díle čeká? Výlet do bývalého východního Německa, Polska, Slovenska a také Česka. Dá se předpokládat, že slavné moderátory budou zajímat nejen auta, která v těchto zemích vznikla, ale také to, jak se tu žije. Třeba Jeremy Clarkson má pro česká auta velkou slabost, svět oblétla třeba jeho originální recenze Škoda Yeti, na které tým pořadu za jízdy dokázal přistát vrtulníkem.

Právě Jeremy Clarkson na svém Instagramu uveřejnil fotky, na kterých sedí za volantem jedné z nejvzácnějších škodovek, které kdy spatřily světlo světa. "Škoda. Absolutně fantastická," napsal Clarkson k videu, ve kterém řídí Škodu 1100 OHC z roku 1957. Pozorným divákům neuniklo, že se tak děje na letišti v Piešťanech. Vypadá to tedy, že se diváci mají na co těšit. Amazon by měl epizodu uvolnit někdy na začátku příštího roku.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy