Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Gramatický test v Like House! Jak se Dominika Myslivcová poprala s pravopisem?

+ Další 2 fotografie

Dominika Myslivcová (27) je odjakživa známá růžovou barvou a blond vlasy, čímž nevzbuzuje zrovna lichotivý dojem. Zaběhlý stereotyp o tom, že blondýny jsou hloupé, se nesnaží lidem rozmluvit. Jak si česká Barbie poradila s gramatickým testem v Like House? Klame svým vzhledem a překvapila diváky svými znalostmi? 

Téma týdne “Back to school”?

V pondělí při příjezdu do vily soutěžící překvapila výzdoba ve stylu střední školy, nechyběly ani klasické školní skříňky! Co tím chtěla produkce účastníkům naznačit, zjistili hned během úterní challenge. Čekal je totiž diktát, který měl za úkol zjistit, jak mají účastníci v malíčku pravidla českého pravopisu.

Výlet na Lysou horu...

Tato challenge doslova nesedla Lukášovi, který v diktátu nasekal nejvíce pravopisných chyb (celkem 6). Nejvíce ho potrápila Lysá hora, kdy v názvu napsal měkké i. Tím pobavil všechny soutěžící.

"Nejvíc chyb tam zandal Lukáš a fakt mě pobavil tou Lysou horou. Normálně přemýšlím, že ho tam někdy vezmu na výšlap,” smála se Dominika.

Chybami se člověk učí. ”Bylo to nepříjemný, ale tak někdo ty chyby musel udělat. Udělal jsem to naschvál,” komentoval zpětně Lukáš.

Dominika svými znalostmi překvapila!

Naopak nejlepší výsledky z testu měla Dominika s Hankou, svému týmu získaly deset bodů. “Jsem nejchytřejší z vily! Vůbec jsem na to nebyla nachystaná, ale vyhrála jsem, překvapivě," radovala se Dominika. Se svým výsledkem je spokojená. Dominika tak potvrdila, že blond vlasy nemusí vždy nutně znamenat prázdno v hlavě.

Jak si vedli ostatní soutěžící, můžete zhlédnout ve videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy