Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Gottův hrob navštívily už stovky fanoušků! Nosí květiny i ručně vyráběné dárečky. Prezident poslal věnec

Gottův hrob navštívily už stovky fanoušků! Nosí květiny i ručně vyráběné dárečky. Prezident poslal věnec
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Jedním z nejnavštěvovanějších míst v Praze se dnes stává hrob Mistra Karla Gotta, jenž by dnes oslavil své 81. narozeniny. Už od rána se tam sjíždějí fanoušci, aby mohli zavzpomínat na naši legendu přímo u jeho hrobu. Lidé nosí květiny, ručně vyráběné dárečky a zapalují nespočet svíček.

I hlava České republiky (75) si na Karla Gotta vzpomněla. Na hrobu Zlatého slavíka se ráno objevil i věnec od prezidenta Miloše Zemana. Zda ho ale donesl Mistrovi sám prezident, není známo. Rodina donesla na Malvazinky dojemný vzkaz, na kterém není podepsaná jediná osoba, a to Dominika Gottová

Věrní fanoušci

To, že má Karel Gott věrné fanoušky, je jasná věc. Ti, co se nemohou dostavit k samotnému hrobu a zavzpomínat, píší vzkazy alespoň na facebookový profil Karla Gotta. Ten má nyní ve své režii Ivana Gottová (44). "Všemi milovaný Karel, zrovna poslouchám Tvoji hudbu, Tvůj božský hlas," zní jeden z tisíce komentářů. Český zpěvák všem moc chybí, dokazuje to i fakt, že na místo, kde je Karel Gott pohřben, tedy na pražské Malvazinky, přijeli fanoušci až ze Slovenska.

V naší galerii se můžete podívat na to, jak právě vypadá hrob našeho Karla.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy