Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Gottovu hospodyni nepozvali na oslavu: Může za to jeho paní Ivana, tvrdí smutně

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
hádky
Paní Jaromíra Jandová (85) byla hospodyní Karla Gotta skoro 40 let. Na oslavu 80. narozenin ale pozvána nebyla. Hodně ji to mrzí. Paní Jandová si myslí, že za všechno může Gottova manželka Ivana (43).

Když v roce 1977 Karlu Gottovi (79) zemřela maminka, začala se o jeho domácnost starat paní Jandová. Za téměř 40 let si k Mistrovi vytvořila velmi blízký vztah. Brala ho téměř jako syna. Z Gottových služeb byla propuštěna v roce 2007. O vilu Bertramku se začala starat paní Ivana.

Paní Jandová přiznává, že s Gottem není v kontaktu už tři roky. Ani nečekala, že by ji někdo na velkolepou oslavu mistrových 80. narozenin pozval. Přesto ji mrzí, co se děje.

"Řeknu vám to takhle: Může za to jeho paní a nechci to rozebírat," uvedla pro deník Aha! smutně. Oddaná hospodyně by s Gottem ráda alespoň mluvila, už se smířila s tím, že Karla už nikdy neuvidí. Ale slyšet by ho ještě jednou chtěla.

"Poslední pokus jsem udělala před rokem. Chtěla jsem mu popřát k Ježíšku. Volala jsem mu bezmála pětkrát, nevzal mi to a nezavolal zpět. Tak jsem volala jí, také několikrát, ale ani ona to nevzala. Tak jsem si řekla, že to je jasná odpověď a že holt Karla už nikdy neuvidím a neuslyším a je dobré se s tím smířit," dodala trpce.

Související články

Další články