Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Gottova věrná žena Alice je skvělá kamarádka jeho dcery Dominiky! Kdo má zájem Ivanku ponížit až na dřeň?

Zdroj: profimedia.cz, Facebook.com
+ Dalších 12 fotografií
Ponížená, naštvaná, zuřící a zklamaná. Tak se momentálně cítí Ivana Gottová (41). Pár dnů před Vánocemi celé Česko zjistilo, že Gott udržuje paralelní vztah s nádhernou Alicí Kovácsovou (51). A ponížení Ivanky Gottové bohužel ještě asi nekončí. Alice je navíc skvělá kamarádka Gottovy dcery Dominiky (44).

Karel Gott (78) je opravdu borec! Dokázal dlouhé roky tajit svůj druhý vztah! Veřejnost si myslela, že ženou jeho života je manželka Ivana (41). Jenže pak deník Blesk odhalil, že Gott má ještě jednu osudovou ženu. A není to žádný flirt, ale opravdu hluboký vztah.

"S Karlem nás pojí letité přátelství. Patří k těm krásným přátelstvím mezi mužem a ženou, která přežijí všechny časy, lásky, vztahy i nemoci. Přátelství naplněné spoustou šťastných, veselých, inspirujících setkání i s našimi společnými přáteli a dětmi," uvedla Alice pro Blesk.

Alice Kovácsová je více než jen pouhou kamarádkou. Vynikající vztah má také s Dominikou Gottovou To rozhodně nemůže říct Gottova manželka Ivanka, která Dominiku opravdu nemusí. Dominika navíc podle informací eXtra.cz trpí psychickými problémy. Může za to boj o dědictví a také složitý vztah s manželem.

Karel Gott totiž v roce 2016 dospěl k zásadnímu rozhodnutí, že milovanou vilu na Bertramce a přilehlé pozemky přepíše na svou manželku Ivanu V darovací smlouvě se podle Blesku nemluvilo o jeho starších dcerách Lucii a Dominice Snad se Dominika necítila moc naštvaná, vždyť táta ji má rád i tak!

Související články

Další články