Ivana Gottová má v posledních dnech co slavit. Nejenže nevyhořela při premiéře Přízraku z Bertramky, pardon, Londýna, kde neskutečně autenticky zahrála zlou šlapku, ale navíc se ukázalo, že její nevlastní dcera Dominika Gottová, se kterou se nemusejí vidět rok a nepláčou, se nebude z Finska stěhovat do Prahy!

A teď další dáreček, který v naší redakci doslova zastavil čas! Na profilu uzavřené skupiny na sociální síti se objevila neuvěřitelná fotografie neznámého původu, která zachytila výjev jak z brožury pro provozovatele biofarem se sklony k zoofilii. Jinak snad dění na snímku popsat nelze.

Sedící Mistr Karel Gott se (zřejmě vlastním) obrázkem koziček a u jeho ohanbí na koníčku klečící muzikálová prostitutka, která jakoby o Mistra vtipně soupeřila s další kozou (celkem je jich na snímku skutečně mnoho, stačí se pozorně podívat), která je mimochodem velmi roztomilá, stejně jako celý výjev, který je legrační a Ivanka při něm musela projevit evidentně hodně nadhledu.

Naším serverem pravidelně kritizovaná manželka Mistra, proti jejíž kariéře zpěvačky, modelky, moderátorky, muzikálové zpěvačky a predátorky vede eXtra roky štvavou kampaň, nás tentokrát fakt rozesmála a získává jedno malé, ale skutečně titěrné plus, které ale ve výsledku nic neznamená.