Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Gottová ve výjevu, který nám vyrazil dech! Neskutečná privátní fotka Karla, Ivany na koníčku a zvířete! Tohle se nemělo dostat ven!

Zdroj: archiv V.Diesela, Facebook
U Gottů je v posledních dnech nálada jako na centrifuze. Úspěšná Ivanina (pochopitelně divadelní) premiéra v roli prostitutky, nečekané zjištění, že Karlova dcera Dominika utekla od chlapce nejen kvůli depresi, ale hlavně kvůli jinému chlapci, a teď, aby toho vzruchu nebylo málo, fotografie, která nám vyrazila dech.

Ivana Gottová má v posledních dnech co slavit. Nejenže nevyhořela při premiéře Přízraku z Bertramky, pardon, Londýna, kde neskutečně autenticky zahrála zlou šlapku, ale navíc se ukázalo, že její nevlastní dcera Dominika Gottová, se kterou se nemusejí vidět rok a nepláčou, se nebude z Finska stěhovat do Prahy!

A teď další dáreček, který v naší redakci doslova zastavil čas! Na profilu uzavřené skupiny na sociální síti se objevila neuvěřitelná fotografie neznámého původu, která zachytila výjev jak z brožury pro provozovatele biofarem se sklony k zoofilii. Jinak snad dění na snímku popsat nelze.

Sedící Mistr Karel Gott se (zřejmě vlastním) obrázkem koziček a u jeho ohanbí na koníčku klečící muzikálová prostitutka, která jakoby o Mistra vtipně soupeřila s další kozou (celkem je jich na snímku skutečně mnoho, stačí se pozorně podívat), která je mimochodem velmi roztomilá, stejně jako celý výjev, který je legrační a Ivanka při něm musela projevit evidentně hodně nadhledu.

Naším serverem pravidelně kritizovaná manželka Mistra, proti jejíž kariéře zpěvačky, modelky, moderátorky, muzikálové zpěvačky a predátorky vede eXtra roky štvavou kampaň, nás tentokrát fakt rozesmála a získává jedno malé, ale skutečně titěrné plus, které ale ve výsledku nic neznamená.

Související články

Další články