Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Gottová Mistra na vodítku udrží, jejich zubožená fena ale utíká vybírat popelnice! Proč se musela vrátit do pekla na Bertramce?

Svého Karla coby zlaté žíly si Ivanka stále ještě příkladně hledí,
fenka ovšem nepřináší žádný profit, a tak se na ni zvysoka dlabe.
Zdroj: archiv Petry Pojkarové, archiv eXtra.cz
+ Další 2 fotografie

Prominentní rodince Gottových se prý často ztrácí jejich pes, fenka zlatého retrívra jménem Stella, kterou má Karel rád, protože na něj není zlá a poslouchá ho, což se o všech obyvatelích jeho haciendy na Bertramce říct nedá… To, že pes zdrhá, je normální a v okolí Ivany Gottové (38) se jedná o celkem běžný jev nejen u zvířat. Tentokrát ale podle svého tvrzení našla zaběhnutou, špinavou a hladovou Stellu u popelnic dcera obskurní zpěvačky Marie Pojkarové – Petra, jinak obyvatelka stejné pražské čtvrti. A ta nemlčela.

„Šly jsme s kamarádkou venčit psa, když jsme si všimly špinavého a zmateně pobíhajícího psa. Pak nám došlo, že je asi ztracený, a zavolaly jsme na telefonní číslo, které měl uvedeno na psí známce. Ozvala se jako vyzvánění písnička Karla Gotta a pak to zvedla Ivana Gottová. Říkala nám, že jejich pes pořád utíká a že pro něj pošle chůvu,“ popisuje svůj zážitek Petra.

Ivanka prý nejdříve poslala pro fenku svou filipínskou chůvu, která se však během své pátrací mise ztratila, načež nebohé Gottové nezbývalo nic jiného než otevřít dvířka do pokoje svých komořích. A vyzvala k převzetí psa svou další posluhovačku, tentokráte českou (Karel byl údajně původně na řadě první, ale nebyl doma).

„Gottová mi do telefonu říkala, že se Stella zaběhla asi před dvaceti minutami, ale to byl kec. Minimálně hodinu jsem tam s jejich psem byla, než jsme zavolaly na číslo, které měl uvedeno na známce. A pak jsme další hodinu hledaly ten jejich barák. Kousek před vilou mi pak přišly naproti Gottovy dcerky a jejich česká chůva,“ uvádí situaci na pravou míru Pojkarová mladší, která dala mezitím hladové fence kousek obloženého rohlíku, za což jí ta radostí málem ukousla ruku.

„Do telefonu jinak Ivana působila arogantně. Já bych ji asi, být chlapem, za manželku nechtěla. Psala jsem jí pak, že psa jsme předaly, na což neodpověděla. Poděkovala mi až poté, co vyšel článek o tom, že se ani neobtěžovala poděkovat,“ dodává Petra.

Co když takhle tristně jednou dopadne pod nadvládou moderující zdravotní sestřičky Ivanky i sám Mistr? To by asi šikovné paní z Bertramky už národ neodpustil. My však máme pro fenku Stellu dobrý návrh, jak z tohoto „pekla“ ven: Stello, pokud si teď čteš tento článek, opatři si někde zlatou kreditní kartu, svěř své paničce PIN kód, slib také, že budeš donášet, zda se Karel v Ivanině nepřítomnosti nebaví se zakázanými novináři a kamarády, a taky ji pochval, že se zlepšila v televizi. Uvidíš, jak o tebe bude hnedle větší zájem, nebudeš se muset spoléhat na obložené rohlíky a další milodary náhodných milosrdných pejskařů!

Související články

Další články