Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Gottova milovaná fenka Stella: Těsně před Karlovou smrtí ji dala Ivana pryč

Gottova milovaná fenka Stella: Těsně před Karlovou smrtí ji dala Ivana pryč
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 20 fotografií
Osud fenky
Karel Gott (†80) rozmazloval svou psí princeznu Stellu (9) snad ještě víc než dcerky Charlotte (13) a Nelly (11). Přestože ji nemohl mít u smrtelné postele, zajisté se spolu rozloučili. Už na konci září, kdy se začal zpěvákův stav zhoršovat, musela Ivana Gottová (43) fenku odvézt z Bertramky pryč!

Když se stav Karla Gotta (†80) začal na konci září horšit, sedla Ivana (43) do auta a odvezla zpěvákovu milovanou fenku Stellu (9) ke cvičitelce Zuzaně Daušové.

Vdova chtěla mít jistotu, že bude o psa skvěle postaráno. "Okamžitě jsem pochopila, že je s Karlem zle a že je na tom Ivana hodně špatně. To se nedalo přehlédnout," svěřila Daušová portálu Blesk.cz.

"Vždycky, když mi ji Ivana nechávala a odcházela, Stella se za ní neustále ohlížela. Ale teď naposled? Hystericky na ni skočila a držela se jí. Cítila, že s páníčkem je zle," dodala. Přibližně týden nato odešel Mistr na věčnost.

Stella se má u opatrovnice dobře, cvičila ji už jako dvouletou. Ivana, Charlotte (13) a Nelly (11) si ale na čtyřnohou princeznu ještě počkají. Na Bertramku by se měla vrátit až po dvou prosincových soutěžích v poslušnosti.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy