Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Gottová je zpátky v Česku: Z letiště ji odvezl ex Lucky Vondráčkové. Dominika zářila štěstím

Dominika Gottová na sobě měla upnutý koženkový křivák a džíny.
Zdroj: Martin Procházka/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Příjezd

Dominika Gottová (48) je zpátky v Praze. Podle exkluzivních fotografií redakce eXtra.cz přistála na Letišti Václava Havla v neděli krátce po 19. hodině. Přitom ještě před několika dny to vypadalo s jejím příletem velmi bledě. Deníku Aha! se sama nejstarší dcera Karla Gotta přiznala, že musela vyhledat lékařskou pomoc. Co jí bylo a jaké neodkladné záležitosti ji po tak krátké době přivádí do Prahy?

Dcera Karla Gotta Dominika se musela i přes silné bolesti zad vzchopit. V Praze ji totiž čeká týden plný pracovních schůzek. Z Finska tak přiletěla v neděli odpoledne vybavená prášky na bolest. „Mám tam několik schůzek a nechtěla jsem je odkládat. Snad to všechno zvládnu,“ prozradila pro Aha!. Do Prahy přiletěla Gottová v neděli po sedmé hodině večer a na letišti ji znovu čekal moderátor Petr Vojnar. Dominika rozdávala úsměvy na všechny strany a byla moc šťastná, že ho opět vidí.

Dominiku Gottovou totiž postihla křeč, kvůli níž se nemohla ani hýbat. „Několik dní jsem se snažila situaci řešit prášky, ale ta bolest se už nedala vydržet, tak jsem jela do nemocnice. Tam mě naládovali prášky. Žádný rentgen, žádný ultrazvuk, prostě kapačky a léky,“ uvedla dále.

Soukromá klinika vyšla draho

A jelikož Gottová ve Finsku navštívila soukromou kliniku, návštěva doktora přišla pořádně draho! „Timo mi s tím pomohl, poslal mi peníze z USA,“ uvedla Dominika a prozradila tak, že její manžel je znovu pracovně mimo.

V Praze má mít Dominika několik pracovních schůzek. Jednu například se zpěvákem Gabrielem Grillottim (62), s nímž vydala píseň Pro tebe, která sklidila spíše negativní ohlas. V Česku se naposledy ukázala v lednu tohoto roku, kdy zde rovnou představila i již zmíněnou píseň s videoklipem.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy