Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Gottová dokončila letitou čistku v Karlově týmu: Na úplný konec si nechala jeho manažerku!

Zdroj: profimedia.cz, archiv
+ Další 3 fotografie
Karel Gott už nemá ani jednoho z členů svého původního týmu, který mu dlouhé roky vytvářel zázemí jak v soukromé, tak umělecké sféře. Páteční vyhazov letité manažerky Jaroslavy Herzerů symbolicky uzavřel kapitolu, během které jakoby osm let "někdo" systematicky likvidoval z Karlova dosahu každého, kdo na něj má vliv, případně nemá rád jeho manželku.

Herzerů byla po Gottově (75) boku skoro čtvrtstoletí, nejprve jako účetní agentury Go-Ja a po rozkolu mezi mistrem a Františkem Janečkem se z ní stala Karlova manažerka. Teď končí, nahrazuje ji samotná Ivana, která si jako výpomoc vzala bývalou kolegyni z Divadla Broadway

Krátce předtím skončil další člověk, který patřil do nejužšího Gottova týmu, který jej pravidelně doprovázel do zahraničí - tajemník Jan Adam. Velmi distingovaný, diskrétní a Karlovi až fanaticky oddaný člověk, který mu po desetiletí řešil drtivou část agendy a kompletoval pro Supraphon výběry mistrových hitů. "V některých věcech je nenahraditelný," říká o něm Gott a je zjevné, že minimální kontakt s ním udržet spíše musí a jen se modlí, aby ho i za to Ivana, o které se ví, že se s Adamem dvakrát nemusela, nehubovala.

Jako první se před sedmi lety poroučela po osmatřiceti letech hospodyně Jaromíra Jandová, další bytost, na kterou Karel hodně dal. Nahradila ji matka Ivany a paní Jandová měla tehdy co dělat, aby z úcty ke Karlovi neřekla něco, co by mu uškodilo.

Dostat z Karlovy blízkosti spolupracovníky, se kterými pracoval tak dlouho, musela být dost piplačka, s některými dalšími stačil krátký proces. V bulvární branži je všem dostatečně znám případ nejmenovaného redaktora deníku Aha!, po Adamovi další gay v těsné blízkosti mistra, který je Gottovým osobním novinářem pro Blesk a Aha a důvěrníkem sedm let a který musel na dvouměsíční nucenou "hanbu", než pochopil, že buď "půjde všechno přes Ivanu", nebo už nemá volat.

Vyhrocený vztah má podle našich informací s Gottovou i mistrova dcera Dominika, která dobře ví, proč se do Prahy vrací jen napůl a rozhodně ne na Bertramku

Buď jak buď, je Karlovou věcí, s kým spolupracuje a jak to má doma zařízené, každopádně to vůbec nevypadá, že se definitivně ocitl v naprosté izolaci a vydán na milost a nemilost predátorce a že si prostě dělá, co Ivana chce.

Související články

Další články