Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Gottova dcera Dominika odletěla do Číny hledat lék na otcovu rakovinu

Zdroj: profimedia.cz
Nejstarší ze čtyř dcer zpěváka Karla Gotta (76), který právě bojuje s rakovinou mízních uzlin a podle všeho by měl v nejbližších dnech podstoupit třetí fázi chemoterapie, odletěla včera do Číny. Chystá se tam hledat pomoc pro svého otce v tradiční čínské medicíně.

Dominika (42), která žila třináct let ve Finsku, odletěla včera do Hongkongu, kde se má setkat jednak se svými přáteli a potom také najít nové způsoby léčby rakoviny, kterou trpí její otec, národem milovaný zpěvák Karel Gott. Do Česka se má vracet po novém roce.

„Zajímám se o čínskou medicínu už léta. A řadu věcí už jsem dříve tátovi doporučila,“ potvrdila Dominika deníku Aha!.

Dominika věří, že by otci mohla tradiční medicína pomoci, a přestože ví, že ta se zabývá spíše přecházením nemocí, rozhodla se, že to zkusí.

„Moji milí příznivci, kteří na mě v posledních týdnech myslíte. Děkuji vám za vaši velkou podporu, přízeň, přání i dárky k Vánocům. A protože je Štědrý den, přeju vám krásné prožití svátků vánočních v kruhu těch nejbližších a užijte si co nejlépe sváteční náladu. Vám všem boží požehnání, váš Karel Gott,“ znělo poslední oficiální prohlášení zpěváka, které vydal před Vánoci.

Související články

Další články