Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Gottova dcera Dominika odletěla do Číny hledat lék na otcovu rakovinu

Dominika se svým otcem.
Nejstarší ze čtyř dcer zpěváka Karla Gotta (76), který právě bojuje s rakovinou mízních uzlin a podle všeho by měl v nejbližších dnech podstoupit třetí fázi chemoterapie, odletěla včera do Číny. Chystá se tam hledat pomoc pro svého otce v tradiční čínské medicíně.

Dominika (42), která žila třináct let ve Finsku, odletěla včera do Hongkongu, kde se má setkat jednak se svými přáteli a potom také najít nové způsoby léčby rakoviny, kterou trpí její otec, národem milovaný zpěvák Karel Gott. Do Česka se má vracet po novém roce.

„Zajímám se o čínskou medicínu už léta. A řadu věcí už jsem dříve tátovi doporučila,“ potvrdila Dominika deníku Aha!.

Dominika věří, že by otci mohla tradiční medicína pomoci, a přestože ví, že ta se zabývá spíše přecházením nemocí, rozhodla se, že to zkusí.

„Moji milí příznivci, kteří na mě v posledních týdnech myslíte. Děkuji vám za vaši velkou podporu, přízeň, přání i dárky k Vánocům. A protože je Štědrý den, přeju vám krásné prožití svátků vánočních v kruhu těch nejbližších a užijte si co nejlépe sváteční náladu. Vám všem boží požehnání, váš Karel Gott,“ znělo poslední oficiální prohlášení zpěváka, které vydal před Vánoci.

Mohlo by vás zajímat

Další články