Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Gottova dcera Charlotte Ella to nemá jednoduché. Jsou na ni kladeny vysoké nároky, říká zdroj blízký rodině

Charlotte Ella nežije hudbou tolik, jako Karel Gott
Zdroj: profimedia.cz/koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
život slavných

Zpěvák Karel Gott byl a stále je jednou z nejzásadnějších osobností české hudební scény. Redakce eXtra.cz získala exkluzivní výpověď blízké osoby z okolí jeho starší dcery Charlotte, v níž potvrdila, že to Mistrova dcera vůbec nemá jednoduché. 

Sláva není jednoduchá

Krásná dcera zpěváka Karla Gotta dnes slaví sedmnácté narozeniny. Charlotte Ella Gottová se snaží jít ve šlépějích svého tatínka, který i po své smrti patří mezi nejslavnější zpěváky České republiky. Zdroj blízký rodině věhlasného hudebníka nyní potvrdil, že to starší dcera, již přivedl na svět společně s Ivanou Gottovou, nemá v životě zrovna jednoduché.

Gottova rodina je prý naprosto běžná jako každá jiná. Sám Mistr byl ale úžasný člověk, který se k nikomu nikdy nechoval arogantně, což po něm prý zdědily i jeho dvě dcery Charlotte Ella a Nelly Sofie. "Charlotte hudbu miluje, ale nemá k ní takový vztah jako její táta. Nejspíš je to tím, že se od ní čekají velké věci jako od tatínka, zkrátka je pod tíhou očekávání," prozradil zdroj.

Hlavně pokora

Zdroj blízký rodině Gottových navíc poznamenal, že to neměli v životě těžké jen rodiče, ale i jeho dcery, pro které byl život pod drobnohledem peklem. "Právě kvůli jejich jménu jsou na ně kladeny mnohem větší nároky než na někoho, kdo se vypracovává od nuly a nikdo ho nezná," řekl zdroj blízký rodině.

Ačkoli by někdo mohl říct, že děti, které měl Gott s Ivanou, vyrůstaly v luxusu a měly všechno, co si přály, obě dívky zůstávají pokorné. Žijí tak z odkazu svého tatínka, protože Karel jim vždy vštěpoval do hlavy pokoru. "Když ztratíš pokoru, ztratíš všechno," říkal prý Karel Gott v době, kdy ještě žil. "A toho se drží i Charlotte, což je strašně sympatické," dodal zdroj.

Statečné dcery

O životě Karla Gotta natočila film dokumentaristka Olga Malířová Špátová a v něm samozřejmě nechyběly kromě jeho manželky Ivany Gottové ani jeho dcery Charlotte a Nelly.

„Ráda bych poděkovala svým dcerám za jejich odvahu a statečnost a za to, že nám dovolily natáčet a pustily si Olinku Malířovou Špátovou do našeho soukromí. Teď jsou k sobě příliš kritické, ale věřím, že jednou to velmi ocení a pochopí, že je to krásná vzpomínka na tatínka,“ řekla tehdy Ivana pro Blesk.cz.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy