Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Gottová a její "návrat domů": Šaškárna, kterou slavná dcera musí podstoupit! Má totiž v Helsinkách velké tajemství!

Sestru Lucii, kterou má Karel s prodavačkou Ivetou Kolářovou, má Dominika moc ráda. Kolik podobných fotek má s manželkou svého otce? Tipněte si. Klid, stačí jedna ruka.
Zdroj: profimedia.cz
Velkolepý návrat do Čech za asistence největšího českého bulvárního deníku, velká opora v Gottově rodině, potvrzení toho všeho pro MF Dnes, vše to vypadá jasně. Realita je ale jiná a nemusíte nám to věřit. Dominika Gottová nikdy s otcovou rodinou nevyjde kvůli Ivaně a ve Finsku má velké tajemství!

Dominika Gottová má krom Ivany ještě jeden problém a tím je český bulvár. Ten největší Dominika dost naštvala posledními tvrzeními o stěhování, která jsme se pokusili vyvrátit, a tak je musela zopakovat.

Včetně šťastného táty Gotta, kterého při focení s dcerou zase jako na potvoru nedoprovodila Ivana. Docela se těšíme, až bude nebohý a šikanovaný Karel prosit Ivanu i Dominiku o jedinou společnou fotografii

Jinak vše je samozřejmě při starém, Dominika má - jak jsme nedávno informovali - v Helsinkách nového chlapce. A to muzikanta, se kterým se potkala v baru, jeho povolání a souvislost s jejím ex Timem jsou čistě náhodné.

Gottová každopádně českým médiím říká A a neříká B. Proč se jí Blesk nebo iDnes prostě nezeptají na to, zda někoho má Naše redakce na to totiž čeká jak na smilování. Aby Dominiku rovnou usvědčila!

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy