Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Gott dnes slaví narozeniny: 5 důvodů, proč je Karel bůh, a jedna fotka Mistra v plavkách navíc

Karel Gott slaví 74. narozeniny.
+ Další fotografie

Zpěvák Karel Gott dnes slaví své čtyřiasedmdesáté narozeniny. Je až neuvěřitelné, jak dlouho se několikanásobný držitel ceny Zlatý/Český slavík dokázal udržet na hudební scéně. Zde je pět důvodů, proč tomu tak je.

  1. Karel Gott na sobě od začátku tvrdě pracoval. Vyučený elektrikář věděl, že nestačí jen mít kolem sebe dobrý tým, ale že je třeba v první řadě nepolevovat, když přijdou první úspěchy.
  2. Zpěvák ví, že ke kvalitnímu vystoupení, které může trvat i několik hodin, je zapotřebí mít skvělou fyzickou kondici. O tu se staral pravidelným sportem, od té doby, co si poranil kloub a musel podstoupit operaci, je opatrnější.
  3. Gott odjakživa věděl, že spolupráce s médii je nedílnou součástí jeho úspěšné kariéry, a proto vždy uměl s novináři komunikovat tak, aby byly obě strany spokojené.
  4. Karel nikdy nezanevřel na své fanoušky. Neexistují u něho móresy, jaké mají jiné hvězdy, nedává najevo špatnou náladu a vždy je ochotný se se svými obdivovateli vyfotit nebo si popovídat.
  5. Gott se vždycky řídil heslem nikoho z kolegů nepomlouvat. To je podle něj důležité pro kvalitní komunikaci. Dobré vztahy s ostatními umělci z branže jsou pro něj základem.

Mohlo by vás zajímat

Další články