Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Gordon Ramsay není hajzlík jenom v kuchyni: Neuvěříte, jak ponižuje své děti!

Jeho syn je celý tatínek, ale jednoduché to nemá.
+ Další fotografie
Vybavujete si fotky zlaté mládeže, která rozhazuje bankovky, ničí svoje drahé mobily a létá si soukromým tryskáčem na drahé večírky? Tak mezi nimi rozhodně nenajdete děti sprostého šéfkuchaře Gordona Ramsayho. Ten má se svými potomky jiné plány.

Zpocený, nadávající a hystericky řvoucí. Takový je tenhle šílený, ale velmi úspěšný šéfkuchař s vlastními restauracemi po celém světě. Kromě toho má Gordon Ramsay také několik svých televizních show a hledá nové kuchtíkovské talenty.

Prostě úspěšný muž, který si stihl pěkně vydělat. Podle amerických médií si má dokonce vydělávat stejně jako zpěvačka Beyoncé, takže pořádný balík! Jenom minulý rok si vydělal 54 milionů dolarů. Ale co z toho uvidí jeho děti? Skoro nic.

„Nechceme je rozmazlovat. Moje manželka Tana se mnou souhlasí,“ říká kuchař, který má dohromady 4 děti. Matildu (15), Jacka a Holly (oběma je 17) a nejstarší Megan (18).

Děti dostávají v přepočtu něco málo přes 1000 korun kapesného na týden, aby pokryly základní náklady. Na zbytek si musí vydělat samy.

„Každý den tvrdě makám na to, abych se takhle měl. Moje děti zatím ne,“ říká kuchař, který jim nedovolí ani létat s jeho manželkou v první třídě. Musí pěkně do té ekonomické, zatímco on si užívá luxusu. Navíc se The Telegraphu svěřil, že ještě dává letuškám jasné instrukce. „Postarejte se o to, aby se k nám ti malí sráči nedostali, potřebuju se vyspat!“

Tak to mají některé děti bohatých rodičů pěkného smolíka!

Mohlo by vás zajímat

Další články