Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Gondíková prohrabala archiv… A vytasila se s úsměvným snímkem pubertálního Langmajera! FOTO UVNITŘ

+ Dalších 7 fotografií
Půvabná herečka a moderátorka Adéla Gondíková je pořádné číslo. Prohrabala se archivy svého vyvoleného a jeho podobiznu, která pamatuje snad i prezidenta Husáka, umístila na svůj Instagram. Snímek Jiřího Langmajera se stal během chvíle hitem internetu...

Gondíková zkrátka musela… Mnohé dámy jistě uznají, že Langoš, jak se oblíbenému herci přezdívá, byl v dobách, kdy sotva dosahoval plnoletosti, pořádný švihák. A když se poprvé objevil ve filmu, klečely mu u nohou tisíce dívek. Nakonec ho ale v nejlepších letech ulovila krásná Adéla a lásku k němu si značně užívá.

„Mám novýho kluka…,“ napsala ke snímku Jiřího Langmajera na svém profilu na Instagramu herečka, která se v minulosti objevila i v talentové show Tvoje tvář má známý hlas. Mnohé dámy se okamžitě začaly vyjadřovat, že čím je Langmajer starší, je hezčí, že je kluk jako lusk a podobné chvály.

Adéla Gondíková (43) žije s Jiřím Langmajerem (51) dlouhých šest let. Oba mají ze svých nevydařených vztahů děti. O společném potomkovi ale neuvažují. A ani o svatbě, i když podle svých slov spolu chtějí zestárnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články