Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Golfová kráska Paige Spiranac si prochází peklem: Vydírání, ukradené nahé fotky a deprese

Golfová kráska Paige Spiranac si prochází peklem: Vydírání, ukradené nahé fotky a deprese
Zdroj: Paige Spiranac archiv
+ Dalších 12 fotografií
velká galerie
Paige Spiranac (27) sice nepatří mezi nejlepší golfistky světa, ale zato se řadí mezi ty nejpůvabnější. Na sociálních sítích ji sledují téměř tři miliony lidí a ve světě golfu se proslavila svými vyzývavými oblečky, ze kterých jdou pánové do kolen. Sympatická kráska ale neprožívala vždy jen ty nejlepší chvíle. V rozhovoru pro New York Post se znovu rozpovídala o temném období svého života.

Americká kráska z Arizony Paige Spiranac patří mezi nejsledovanější golfistky světa. Pravdou je, že ne tak kvůli výkonům v tomto sportu, jako spíše kvůli dokonalým křivkám, ze kterých šílí muži po celém světě.

Paige Spiranac na první pohled působí jako šťastná dívka bez starostí, která si žije svůj americký sen. Bohužel tomu tak vždycky nebylo. V nedávném rozhovoru se opět rozpovídala o tom, jak ji rozchod s partnerem dostal do depresí.

Po rozchodu s půvabnou golfistkou rozeslal bývalý přítel svým kamarádům na sociálních sítích její nahé foto. Paige se kvůli jednomu snímku stala terčem vydírání a nechutných poznámek a zpráv na sociálních sítích.

„Už nikdy tomu neuniknu, nikam se před tím neschovám. Ta fotografie je moje prokletí," řekla v rozhovoru. "Fanoušek si přijde pro podpis a já koukám, strká mi pod nos tu zatracenou fotku. Před časem mě dokonce jeden neznámý muž vydíral. Chtěl peníze nebo další nahé snímky. Jinak prý tu fotografii znovu rozešle. Kyberšikana je obrovský problém. Dívám se na lidi kolem a říkám si, ti všichni mě teď mohli vidět nahou. Hrůza! Pro ženu je to strašně ponižující," dodala.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy