Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Golfistka Jessica Kordová si vulgárně ulevila: Sprosté slovo už nešlo vzít zpět

+ Další 4 fotografie
Jessica Kordová (26) je úspěšnou golfistkou, která žije v Americe, ale má však české kořeny. To předvedla během dnešního druhého kola Evian Championship. Pěkně od plic si tam zanadávala v češtině a ukázala, že je taky jenom člověk a má emoce.

Profesionální golfistka Jessica Kordová a rodačka z Floridy hraje v Americe pro LPGA Tour. Sama se považuje za Američanku, ale české kořeny prostě nezapře. Jejím otcem je tenista Petr Korda, který ji vedl ke sportu od malička. Společně s manželkou Reginou Kordovou tvořili úspěšnou tenisovou dvojici. Proto má Jessica v sobě sportovního ducha.

Ještě v patnácti letech Jessica Kordová reprezentovala Českou republiku, ale poté se rozhodla ponechat si americké občanství. V patnácti tedy nastoupila za Spojené státy a golfu se věnovala už jenom tam.

Dnes probíhal golfový Evian Championship a Jessice se zřejmě nevydařila rána tak, jak si představovala. Po úderu do míčku během druhého kola čtvrtého letošního ženského majoru druhou ránu na desáté jamce pokazila a ihned to okomentovala. Slova z jejích úst byly v češtině a byly velmi stručné a jasné. Zkrátka si zanadávala, jako každý jiný Čech. Video uveřejnil Golf Channel CZ.

Mohlo by vás zajímat

Další články