Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Go-go snoubenka milionáře Miloše (63) hrdě sdílí vše o sobě: Ještěže neumí česky!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
trapas
Díky přítomným médiím se na filmovém festivalu v Cannes zrodily dvě nové celebrity. Je jím český podnikatel a milionář Miloš Kant (63) a jeho snoubenka Margarita Arnaha (25), kterou požádal o ruku přímo na červeném koberci před objektivy fotografů. Ti zachytili tento romantický okamžik ze všech úhlů a díky tomu obletěly exkluzivní snímky tohoto dosud neznámého páru celý svět.

Nejedná se o výstřižky z novin nadšeného lovce senzací, scany novinových článků ze všech koutů světa si pečlivě schraňuje a sdílí na svém Instagramu sama snoubenka podnikatele Miloše Kanta (63) Margarita.

Portugalská kráska neopomenula ani článek z českých bulvárních novin. Ještěže bývalá tanečnice u tyče neumí česky, titulek "Teatrální zásnuby po 6 týdnech vztahu" by ji totiž asi příliš nepotěšil. To, že se na sociálních sítích lidé shodují na tom, že je Margarita zlatokopka, která na svém příteli miluje hlavně peníze, jí vrásky očividně nedělá. Vždyť sám Miloš Kant se za ni bije jako lev a před škarohlídy a zlými jazyky svoji lásku gentlemansky brání.

Margarita byla jednou z tanečnic ve švýcarském nočním klubu, jenž vlastní právě pan Kant Od půlky dubna, kdy spolu dvojice tvoří pár, už však snědá kráska netančí, nýbrž má noční podnik na starost. Kant z ní totiž přes noc udělal výkonnou ředitelku.

Zamilovaným hrdličkám, které se podle fotek od sebe nehnou na krok, nic nestojí v cestě. Do roka od zásnub by měla být podle tradice svatba, ale tempem, jakým to český milionář bere, se můžeme na svatbu těšit už během pár měsíců.

Otázkou zůstává, s čím se kreativní majitel nočního podniku vytasí. Už teď je jisté, že bílé koně, kočár a klícka s holubicemi chybět nebudou.

Související články

Další články