Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Glosa: Zákeřné mrchy Shopaholic Nicol a Chili. Pomluvy, intriky a rozklad vlastního kmene

Chili a Nikola předvádí, jak moc dokáží být zákeřné. Místo obdivu se ale zatím dočkaly jenom kritiky.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/se svolením televize Nova
+ Další 4 fotografie
potvory

Za dobu vysílání reality show Survivor Česko&Slovensko si diváci stihli udělat o jednotlivých soutěžících nějaký obrázek. Zatímco někteří se během chvíle stali naprostými miláčky, jiní očekávání svých fanoušků nesplnili. Youtuberka Nikola Čechová (32), známá jako Shopaholic Nicol, a Ta Thuy Dung alias Chili (30) mají sice tvářičky jako andílci, ale kvůli svému chování se v očích diváků pěkně vybarvily, a to ne zrovna v těch nejlepších barvách. 
Veliké zklamání

České a slovenské celebrity bojují v Dominikánské republice o výhru ve výši dva a půl milionu korun. Fyzicky i psychicky náročnou reality show Survivor bedlivě sledují statisíce diváků a dlužno dodat, že někteří se nestačí divit. Počínání Shopaholic Nicol a soutěžící MasterChefa Chili je pro fanoušky velkým zklamáním. Tím, že jsou soutěžící pod velikým tlakem již několik týdnů, začíná na povrch vylézat jejich pravá osobnost, a jak se zdá, ani jedna z výše zmíněných slečen nebude mít zrovna příjemný návrat domů.

Každý se na začátku v novém prostředí před lidmi, které nezná, tak trošku přetvařuje. Je to běžný jev jak v partnerských, tak i přátelských vztazích. Ve chvíli, kdy s druhým člověkem trávíte hodně času, začnete postupně poznávat jeho různé stránky, a to, co vám bylo dříve bezpečně ukryto, se nakonec vyvalí ven. Diváci soutěže mají možnost sledovat chování celebrit v úplně jiném světle, než jsou fotky na Instagramu a videa na YouTube. Ve chvíli, kdy na soutěžící míří kamery 24 hodin denně, sledují každý jejich pohyb a zaznamenávají každé slovo, je více než jisté, že dříve nebo později se dostane na povrch jejich pravá osobnost.

Milým překvapením byl MMA zápasník Gábor Boráros (29). Díky své srdečnosti a upřímnosti získal tisíce nových fanoušků a jeho předčasný odchod ze soutěže oplakalo mnoho dívek a žen. Kapitána červeného kmene Mao, moderátora Tomáše Zástěru (42), si oblíbili dokonce i ti, kteří by si rádio Evropa 2 nepustili, ani kdyby jim za to někdo zaplatil. Ukázal, že nezkazí žádnou legraci, a svými hláškami baví celý národ. Navíc se také předvedl jako přirozený vůdce.

Bezpáteřní mrchy

Nikola a Chili se ale v očích českých i slovenských diváků totálně odkopaly. Klidně vsadíme boty, že zrovna jejich konec na ostrově nikdo neobrečí. Obě mladé ženy totiž ukázaly, že mají přesně ty vlastnosti, ze kterých se normálním lidem vaří krev v žilách. S lidmi, kteří neustále pomlouvají, tváří se jako nejlepší přátelé, ale jakmile se otočíte, vrazí vám kudlu do zad, nechce mít nikdo nic společného. Těžko soudit, jestli ženy s takto pokřivenou osobností mají nějaké opravdové přátele a zda dokážou mít ve svém srdci místo i pro někoho jiného než samy pro sebe.

Diváci mají na Chili spadeno i kvůli její taktice na vyřazení herečky Ivy Pazderkové (41) z týmu soupeřů. Považují za krajně nespravedlivé, že si ji v jedné z výzev vybrala jako soupeřku. Porazit někoho, kdo je evidentně mnohem slabší, a následně se radovat, jako by vyhrála v kleci nad Gáborem, je naprosto k smíchu. Bývalá účastnice MasterChef Česko sama sebe navíc prezentuje jako nejsilnější, jakmile proti ní stojí někdo, kdo je jen o něco zdatnější, roznese ji hravě na kopytech. Jediné, v čem podle fanoušků pořadu vyniká, jsou pomluvy a povyšování se nad ostatní.


Ani usměvavá blondýnka Nikola Čechová na tom v očích diváků není o moc lépe. Hned se totiž sčuchla s amatérskou kuchařkou a stejně jako ona za zády pomlouvá členy svého kmene a kuje zákeřné pikle. I když dobrá taktika hraje v celé hře zásadní roli, do sloučení by měli soutěžící v rámci svých kmenů tahat za jeden provaz, a ne jej pomalu jako jed trávit zevnitř. Ačkoliv o sobě nedávno hrdě prohlásila, že má silné sociální vazby a je velmi dobrá v komunikaci s lidmi, nejsme si jistí, jestli by její tvrzení potvrdili i ostatní.

Po tom, co se počet členů v kmeni Mao výrazně zmenšil, začíná i dříve oblíbená youtuberka a influencerka cítit, že jí začíná hořet koudel u zadku. Mezi spoluhráči totiž rozhodně nepatří mezi ty fyzicky nejzdatnější. Nakonec bude ještě pěkně překvapená, až se proti ní postaví i její "nejka" Chili a Nikola pomaže z ostrova jako namydlený blesk.

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy