Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

GLOSA: Výsměch pro Kuchařovou. Táňo, koukej, Tiffany RichBitch měla svatbu, všemu zlu navzdory

Ondřej měl za svůj život hned několik lásek.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz/Herminapress/koláž.
+ Dalších 16 fotografií
GLOSA

GLOSA: Bylo velkým překvapením, když jsme se dozvěděli, že Ondřej Brzobohatý (40) a Daniela Písařovicová (44) do toho nečekaně praštili. Po všem tom vláčení pověsti Ondřeje bahnem, především jeho ex Taťánou Kuchařovou (35), je to symbolický prostředníček nactiutrhačné církevní žalobě nebo všem modelčiným urážlivým vyjádřením vůči němu. Ale hlavně, a to je nejdůležitější, je to pocta lásce a důkaz nepřekonatelné víry v ni.

Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová: Roky zhrzeného pekla?

Kolem muzikanta Ondřeje Brzobohatého se toho v posledním roce, ale vlastně déle, událo hodně. Rok a půl se do něj na první pohled zhrzeně působící exmanželka Taťána Kuchařová trefovala naprosto nepřijatelnými narážkami, které musely spoustu lidí přesvědčit o tom, že špinavé prádlo se opravdu pere doma a nikoli na veřejnosti. Opravdu nevynechala jedinou příležitost si do něj kopnout.

Muzikant mlčel a mlčel. Pořádně mu bouchly saze až tehdy, když Blesk od tajného zdroje, můžete hádat třikrát, kdo jím byl, a ne, nenaznačujeme, že sama Kuchařová, získal znění její opravdu mimořádně „nechutné“ církevní žaloby.

Dozvěděli jsme se z ní, že Taťána si o manželovi myslela, že je nemocný, když se převléká za Tiffany RichBitch, posílala ho k sexuologovi s úvahou, jestli není gay nebo zda převlékání za drag queen nemá dědičné, což je samozřejmě nesmysl a sexuoložka to vyvrátila, obviňovala ho z nenaplnění manželství dětmi. To Brzobohatého už dopálilo a pořádně se rozpovídal.

Připomeňme také, že kdosi, a opět nemůžeme jmenovat, obcházel pražská vydavatelství a nabízel jim knihu Můj život s Tiffany.

A bez zajímavosti není ani to, že exmanželovi Kuchařová popřála ke coming outu a vyzvala ho, aby o sobě řekl celou pravdu. I když text později smazala, vypadalo to jako jeden z jejích nepříjemně cílených útoků.

Nová láska

Na jednoho by té negace, hlavně ze strany ex, bylo až příliš, naštěstí Ondřej potkal anděla v podobě Daniely Písařovicové. Ta je milá, velmi chytrá a soudná. S partnerem si padli neuvěřitelně do oka, takže mu také rychle řekla ano.

A vzala si ho i s Tiffany, protože je dospělá a vyspělá a ví, že jde o neškodnou libůstku, která jí přijde vtipná a ve finále, i když to není ten nejobvyklejší koníček na světě, to z Ondřeje dělá o něco zajímavějšího, kreativnějšího člověka. Daniela také evidentně nebude v zajetí žádných náboženských dogmat.

Daniela Písařovicová o svém soukromí:

A poslední věc k veselce: je Ondřejova už třetí. Dvakrát se nepovedlo, té prostřední asi bude navždy litovat, ale smát se mu, že si neumí vybrat ženskou, to bych si nedovolil. Cesta k lásce je vždy složitá, málokdo z nás potká partnera či partnerku na celý život už v patnácti. Někdo tu životní lásku ani nezažije, jiný až v osmdesáti.

Na Ondřejovi je mi sympatické, že nezatrpkl a lásce, a k té opravdové za mě manželství stále patří, dává pořád šanci s otevřenou náručí. Tak snad mu to tentokrát už vyjde.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy