Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Glosa: Vesmír vyslal Houdovou na akademickou půdu, aby jako bič Boží šířila učení o sexuální energii

Helena Houdová promluvila o životě.
Zdroj: se souhlasem Heleny Houdové
+ Další 4 fotografie
profesorka

Je to teprve pár let, co Helena Houdová (42) odhalila veřejnosti, že se stala posvátnou bytostí a vznešenou velvyslankyní všehomíra. Bývalá Miss České republiky je šiřitelkou posvátné sexuální energie a božským hlasem nekonečného zástupu žen, které po generace bijí na poplach a dovolávají se práva na plnohodnotný sexuální život a v porovnání s muži spravedlnost v počtu dosažených orgasmů. Se svým učením míří Houdová opravdu vysoko, nedávno totiž své followery na Instagramu pozvala na jednu z univerzit, kde si v posluchárně střihne roli přednášející.

Vesmírná vyslankyně

Když se Helena Houdová (42) stala roku 1999 českou královnou krásy, nikdo netušil, že je to zrovna ona, kdo by měl být jedinou a pravoplatnou držitelkou titulu Miss Universe. Tím, kdo si na lehce neduživou blondýnku brousil zuby, totiž nebyl někdejší prezident české soutěže krásy Miloslav Zapletal (80), nýbrž samotný vesmír.

Nekonečné universum si už před lety vybralo nic netušící plzeňskou rodačku, aby skrze ni podalo svědectví o intimitě a ženském orgasmu, jehož dosažení je bohužel pro řadu mužů stále ještě záhadou, jako z pořadu Věřte, nevěřte. Houdová, která v sobě objevila „posvátnou sexuální kněžku“ z dávných i nedávných dob, jejíž sexuální tisícileté vědomosti a znalosti jsou zakódované v její DNA, se rozhodla učinit přítrž všem konpiračním teoriím a vzít na sebe podobu pedagožky.

Pofidérní univerzita

"18. 7. budu přednášet o síle naší sexuální energie a jak konkrétně využít změněný stav mysli pro fyzické i kvantové benefity v našich životech," pozvala samozvaná profesorka Houdová své sledující prostřednictvím Instagramu na přednášku, která ve svém tematickém popisu obsahuje výrazy působící dojmem, že je česká kněžka lásky náhodně vybrala ze slovníku cizích slov.

Na to, abyste odhalili, že univerzita, o které Houdová s neskrývaným nadšením básnila na sociální síti, toho s klasickou vysokou školou přílis společného nemá, nemusíte být zrovna Columbo. Univerzita Mindwalley je ve skutečnosti místem, kde dostanou Houdové podobní "odborníci" prostor, aby mohli dále svobodně šířit žvásty schovávající se za slavné teorie a vycházející z filozofií, jejichž naprostou absurditu bohužel ne příliš sečtělý člověk průměrné inteligence mnohdy neodhalí.

Související články

Další články