Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

GLOSA: Umanutá Agáta ukazuje Rozárku navzdory přání Soukupa. Může se jí to krutě vymstít

Jaromír Soukup a Agáta Hanchová
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
GLOSA

Glosa: Agáto, opatrně. Jak jsme již před pár dny informovali, influencerka Hanychová (38) a podnikatel Jaromír Soukup (54) vykopali válečnou sekeru, což se ukázalo díky prohlášení čerstvé matky, že jí tatínek dál nedovolí ukazovat jejich malou dcerku na Instagramu. Začala vzdorovat a stejně ji svým sledujícím dál nabízí (třeba ve slunečních brýlích), což ale může mít pro ni velmi špatné následky.

Agáta Hanychová: Neposlušné manýry

Nerespektování přání otce dítěte je jedna věc, druhá ale ta, pokud by nešlo jen o jeho návrh a zbožné přání, nýbrž o předběžné opatření opratrovnického soudu. To se u rozhádaných celebrit totiž děje běžně, že soud zakáže používat tváře dětí známé mamince nebo tatínkovi, Lucie Vondráčková by mohla vyprávět.

Ať tak či onak, vzešlo to od Jaromíra Soukupa, soud by si to z prstu sám nevycucal.

A proto je to samozřejmě z jeho strany celé směšné a působí to jako msta. Pár týdnů zpátky si Agáta Hanychová mohla ukazovat dítě od rána do včera, jen co ale byznysmenovi v problémech obula kopačky, najednou přijde taková, dost zhrzeně působící reakce.

Risk

Pokud by ovšem šlo o opatření soudu, které by Hanychová nerespektovala, tak by se se zlou potázala a mohlo by jí to uškodit i v přístupu k malé. Soudci mají celou paletu nástrojů, jak zkrotit neposlušné rodiče.

Pokud zatím o soudní rozhodnutí nejde, moc jí nehrozí. Jen nesváry s expřítelem, s kterým si natolik nevěří, že se raději při předávání natáčejí, aby měli důkazy.

Jak Agáta mluvila krátce po porodu:

Tady ještě bude hodně veselo a nějakými zákazy na Instagramu tahle válka rozhodně neskončí. Oba dva bývalí partneři jsou totiž tvrdé nátury s neuvěřitelnými egy, které jdou klidně hlavou proti zdi, bez ohledu na následky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy