Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

GLOSA Uhlazený Dyk jako utržený ze řetězů. Kde zapomněl své morální zásady?

+ Dalších 8 fotografií

Přesně před týdnem se předávaly ceny popularity Český slavík a je tomu tedy sedm dní, co Vojta Dyk opil půlku českého showbyznysu. Bylo to ale nezbytné? Oblíbený zpěvák totiž v průběhu přímého přenosu naléval ostatním známým tvářím ze své obří placatice a připít si s ním přišel i Jiří Korn. Není to ale zbytečné a s ohledem na vážnost akce až nepatřičné?

Celé Česko poslední týden neřešilo nic jiného než kabelku Richarda Krajča. Přitom Slavíci odhalili mnohem závažnější problém. Část známých tváří nevydrží bez alkoholu ani dvouhodinový přímý přenos. Jak jinak si vysvětlit, že si Vojta Dyk s sebou na slavnostní galavečer Český slavík vzal nadměrně velkou placatici, ze které naléval nejen sobě a své ženě, ale i dalším známým tvářím.


Dyk rozlévačem showbyznysu

Není pochyb, že měli co slavit. V podobném složení se potkávají jednou, maximálně dvakrát ročně. Otázkou jen zůstává, proč s popíjením nemohli počkat až po přenosu. Kořalka v placatici ve stylu puberťáků ze střední totiž notně sráží úroveň nejen jejich, ale i celého galavečera.

Vojta Dyk tak předvedl, že ačkoliv se snaží působit nonšalantním dojmem, je to pouze skrytý buran, který si České slavíky spletl s vesnickou zábavou, kam chlapi chodí s placaticí v kapse, protože se děsí ceny kořalky. Naopak úroveň by mělo, když by všem přítomným objednal láhev nejlepšího šampaňského a ke svým úspěchům si připíjeli se vši grácii, a ne jako parta puberťáků, která poprvé vyrazila do společnosti. Nejen chování Vojty Dyka jsme tento týden probírali v našem pravidelném podcastu Outsider a Insider.

Outsider a Insider

Zákulisí českého showbyznysu, třinácté komnaty hvězd, kdo s kým a proti komu, nebo věci, které se leckdy vůbec nedají napsat - to je Outsider a Insider, nejlepší podcast o celebritách v Česku! Šéfredaktor eXtra.cz Karen Mchitarjan coby zasvěcený showbyznysový insider společně s jedním "outsiderem z lidu" otevřeně o všem, co o našich slavných potřebujete vědět.

Všechny díly podcastu Outsider a Insider najdete zde ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy