Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

GLOSA: Sošný Avatar Ewa Farna aneb Když pořádná žena umí nosit svou postavu

Ewa Farna a její extravagantní outfit na Českém slavíkovi.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
GLOSA

Ewa Farna (29) se rozhodla být vizuálně za největší hvězdu Českého slavíka, a protože všichni máme svůj vlastní vkus, vlastně docela oprávněně za svou kombinaci Avatara, Sochy svobody a panny Marie sklízí nejen pochvalu za odvahu, ale i kritiku. Za mě je to ale počin, který nemohu nekvitovat. Nestydí se a svou slovanskou postavu coby symbol hojnosti umí skvěle prodat.

Ewa Farna: Za svůj vzhled se nemá důvod stydět

Zpěvačka Ewa Farna byla bezesporu nejzajímavěji vyfintěnou celebritou na letošním předávání Českých slavíků. Neexistuje snad médium v této zemi, vyjma Chovatele ptactva a drobného zvířectva, které by o jejím outfitu neinformovalo.

Ewa kdysi dostávala ťafky za to, že nepatří mezi vychrtliny, že má „pevný slovanský základ“. No a co, že je možná pro někoho statnější? Naštěstí sama po čase usoudila, že chce-li být sama se sebou spokojená, je lepší tuhle svou stránku přijmout a kritikům vyrazit trumfy z rukou tím, že si z toho sama bude dělat legraci (viz song na YouTube Mám boky jako skříň).

Rozlehlá, ale seklo jí to

A když vymýšlela svůj "ohoz" na Slavíka, zcela jistě i jí přišlo na mysl, že jak se pak psalo v diskusích, v něm bude působit ještě rozlehleji. Jenže si řekla: tím líp!

Outfit byl složen z modrého sametového overalu připomínajícího kůži, extravagantní modré koruny ve tvaru hvězdy, modrých lodiček a hlavně mohutného saka s ozdobami a vypolstrovanými rameny. Právě kvůli saku s ramenními vycpávkami Ewa působila mnohem mohutnější, než ve skutečnosti je, což byl pro některé kámen úrazu.

Evidentně nad tím mávla rukou a zatuchlému českému rybníčku ukázala, co je pravý showbyznys.

Já mám dneska něco mezi sochou Svobody, Avatarem, pannou Marií se svatozáří a až ukrajinským krojem. Já se tím bavím a tohle je dneska moje přezdívka,“ prozradila pobaveně Ewa Farna webu eXtra.cz po předávání cen.  "Pro všechny módní experty z komentářů na internetu posílám pusinku. Vaše socha Svobody. Teda ledová královna. Pardon, Slunečník s Větrníkem dohromady z pohádky Princ a Večernice. Nebo sněhová vločka? Avatar se svatozáří! Já přihazuju ještě: Kdyby O2 arena byla ženou,“ dodala zvesela na svém Instagramu.

Nezbývá mi než jí zatleskat a těšit se na to, čím překvapí příště.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy