Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

GLOSA: Sebedestrukce Shopaholicadel pokračuje: Nespí, terorizuje zničeného Honzu a vyhrožuje sebevraždou

Shopaholicadel na dně: Nespí, terorizuje zničeného Honzu a vyhrožuje sebevraždou
Zdroj: foto Jakub Patera/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
GLOSA

Neví, kdy šlápnout na brzdu. Adéla Pulcová (29) alias Shopaholicadel jednu dobu byla zábavným bizárem českého internetu, v poslední době ale její chování působí až nebezpečně. Prakticky nespí, dostává se do čím dál rychlejší spirály hysterických záchvatů i výhrůžek sebevraždou příteli Janu Kulasovi, z něhož za pět měsíců soužití udělala psychickou trosku. Tohle nemůže dopadnout dobře.

Shopaholicadel: Nešťastná, bez lásky, v průšvihu

Je to ještě zábava, nebo by to chtělo spustit rychlý alarm? Adéla Pulcová alias Shopaholicadel působí na spoustu lidí jako sobecká, zlá, pomlouvačná a panovačná osoba, která hrozně ráda komanduje své partnery i všechny další okolo a uráží, koho může.

Klidně se vysmívá i nemocnému člověku po dětské mozkové obrně, takže i když lidé vědí, že sama má určité psychické problémy, nemají pro její chování slova pochopení.

Problém je, že Adéla chtěla už kdysi strašně být na sociálních sítích a chtěla být slavná. Rodina, která asi věděla, co to v ní vyvolává, jí to zakazovala. Redaktorovi před obdobím své slávy vypověděla tklivou historku, jak jí přítel i matka se sestrou nedovolují sociální sítě, na nichž je přitom prý jako na jediném místě šťastná.

Takže nemá přítele, respektive má, asi čtvrtého od té doby, jenže ten se jí bojí a nejsou spolu ani za mák spokojení. Je slavná, ale šťastná není. Přináší jí to jen horší a horší problémy, strach z chůze po ulici, aby ji nenapadl nějaký hater a podobně. Chtěla by být populární, ale je jen známá a nenáviděná. Peníze asi nevydělává moc velké, když si už musí brát i nebankovní půjčky. A to se zbavila jediné jistoty: vlastního bytu hluboko pod cenou.

Likvidace vztahů: Neví, co je skutečná láska

Do toho jako kolovrátek likviduje jednoho přítele za druhým. Davida Pražáka donutila odejít z práce, aby ho mohla ovládat a on ji poslouchal na slovo. Stejně dopadl i Jan Kulas, ke kterému se jako ke kusu hadru začala chovat už mnohem dříve než k jeho předchůdci: po pěti měsících už je pro ni jen onuce, která má mlčet, nemít názory, nic.

A i když v březnu byl ten nejkrásnější, nesvalnatější, nejpracovitější a chtěla s ním miminko, dnes jede Adéla ohranou písničku, že je taky nemakačenko a nechá se od ní živit. Přestože víme bezpečně, že ho přemlouvala, aby v práci skončil. Tak jako Davida.

Adéla neví, co je to skutečný vztah, neumí milovat, umí jen peskovat a ničit. A před ostatními ze sebe dělá jen chudinku. Nakolik je to nějakou psychickou nemocí, nakolik mimořádně nepřátelskou vyvinutou osobností, to je otázka pro odborníky.

Honza Kulas: Vím, že všichni měli pravdu

Honza to ví, uznal, že všichni měli pravdu, i s předpovědí naši kartářky souhlasí, jak se ukázalo díky informacím youtubera FatDadyho. Nemá své peníze: ty, které vydělá na TikToku, kde je úspěšnější než sama Adéla, odevzdává. V této pozici ho podle něj Adéla chtěla. I když se choval několikrát hrozně, stejně je ho řadě lidí docela líto.

Ale i když dostává tolik šancí od různých lidí, že mu pomohou do začátku, je až tak patologicky závislý na své psychicky nevyrovnané přítelkyni (která ho prý i mlátí), že neumí odejít. „Já ji prostě miluju,“ tvrdil v hlasovkách, přestože to, co mu Adéla vyčítá a jak s ním žije, není vztah, ale čistý psychický teror. A opravdu na tom není co milovat. Jestli má Pulcová nějaké povahové rysy, které je na ní možné obdivovat, veřejně je ještě nikdy neukázala.

Adéla a její přítel o svém soužití v rozhovoru pro eXtra.cz:

To nemůže dopadnout dobře

Podle něj Shopaholicadel prakticky vůbec nespí (o její životosprávě, téměř bez jídla, ani nemluvě) a pořád mu hrozí sebevraždou – ale to dělají oba navzájem.

Je otázka, co tohle je za život a do jakých otáček se mohou oba, nebo Adéla sama, vůbec dostat. Ta dívka je slabá, kost a kůže, a nežije fyzicky ani psychicky vůbec zdravě.

Zatím to nevypadá na šťastný konec (pokud se nestane zázrak) a je záhadou, jestli tenhle stream chce někdo vidět až do konce...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy