Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Glosa: Poslední šance pro Romana Ondráčka. Další skandál by mohl být definitivní konečnou

+ Dalších 28 fotografií

Svého času mu u nohou ležel celý showbyznys, dnes je persona non grata. Romana Ondráčka na své párty chce mít málokdo. Co ale stojí za proměnou muže, který měl nejen desetitisíce fanoušků, ale i úctu svých vlivných kolegů? Zatímco všichni šli dál, Rakeťák zůstal v minulosti.

Doslova celé Česko ví, že Michal David minulý týden pokřtil nové album. Bohužel pro známého hitmakera to je ze zcela jiných důvodů, než je kvalita jeho hudby. Roman Ondráček, který se proslavil díky hudebnímu duu Těžkej Pokondr, totiž přímo před zraky přítomných měl napadnout jeho manželku Marcelu, za což byl po zásluze vyveden z večírku a vyhozen na ulici.

Ondráčka nešlo zastavit

Zatímco jiní by si sypali popel na hlavu, Ondráček bezprostředně po tomto incidentu poskytl hned několik rozhovorů, ve kterých Marcelu Davidovou pohanil a začal tvrdit, že jednou kvůli své chamtivosti svého muže zabije.

Ve chvíli, kdy celá republika řešila, co se to s Ondráčkem stalo, přišla jeho žena Nina se šokující informací, že je její muž duševně nemocný. O několik hodin později byl již Roman hospitalizovaný na psychiatrii, kde se ho aktuálně ti nejlepší odborníci pokoušejí dostat do duševní pohody.

Co ale stojí za psychickými problémy oblíbeného interpreta? To není těžké odhalit. Stačí si poslechnout některý z jeho poskytnutých rozhovorů z posledních let. Třeba ten pro eXtra.cz bezprostředně poté, co ho vyhodili ze křtu Michala Davida.


Životní křivdy Romana Ondráčka

Ondráček totiž rozhodně nemluví z cesty, ačkoli to tak vypadá. Z jeho slov je cítit velká životní křivda, za kterou si ale může sám. Svým chováním se totiž doslova izoloval od zbytku showbyznysu a dnes všem, komu kdy jen přidržel dveře při jeho cestě, vyčítá, že nebýt jeho, nebyl by tam, kde je.

Nutno ale říci, že Romanovi Ondráčkovi nejvíc škodí právě on sám. A to proto, že si stále nepřipouští, že opravdu není ve stavu, kdy by mohl chodit do společnosti. Zatímco on svým chováním a vystupováním doslova prosí o pozornost a uznání, každým svým krokem dělá vše pro to, aby si zavřel všechny dveře, které se mu v minulosti podařilo otevřít.

Jedinou možností je duševní hygiena a návrat v plné síle. Otázkou zůstává, zda už není pozdě. To ukáže až čas.Outsider a Insider

Zákulisí českého showbyznysu, třinácté komnaty hvězd, kdo s kým a proti komu, nebo věci, které se leckdy vůbec nedají napsat - to je Outsider a Insider, nejlepší podcast o celebritách v Česku! Šéfredaktor eXtra.cz Karen Mchitarjan coby zasvěcený showbyznysový insider společně s jedním "outsiderem z lidu" otevřeně o všem, co o našich slavných potřebujete vědět.

Všechny díly podcastu Outsider a Insider najdete zde ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy