Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

GLOSA: Petr Kolečko se ke všemu přizná. Jak by mohl vypadat scénář z jeho kmitání mezi Anetou a Denisou

Petr Kolečko a Jan Kraus v pořadu Show Jana Krause (11. 4. 2023).
Zdroj: Se svolením FTV Prima
+ Dalších 10 fotografií
GLOSA

GLOSA: Scenárista Petr Kolečko (39), toho času manžel Anety Vignerové (35) a momentálně také expřítel Denisy Nesvačilové (31), uvažuje vážně o tom, že o svých zážitcích s milostným trojúhelníkem napíše film, v němž dovysvětlí řadu věcí. Jak by podle redaktora eXtra.cz mohl vypadat scénář?

Petr Kolečko a jeho scénář života

Synopse (popis děje) filmu scenáristy Petra Kolečka o životě mezi modelkou Anetou Vignerovou a herečkou Denisou Nesvačilovou by mohla vypadat třeba následovně: Mladý, urostlý jinoch ocelově pevné tělesné konstrukce i mravů byl zcela bez vlastního přičinění lapen do osidel hned dvou nenasytných krásek. Nedbaly na jeho pověst, obě naopak vsadily na přirozené mužské potřeby a chtíč, zneužily je k jeho neprospěchu.

A když už nevinný nebožák utnul tuhle nestoudnost a rozhodl se věnovat své srdce jediné z nich, druhá si řekla: ‚nikolivěk, toho bohdá nebude‘ a proklála mu srdce opět šípem Amorovým. A tím přivodila trápení a bezesné noci své protivnici.“

Nebo snad podobná variace, ale s tím, že za zlou by byla jen zrzavá herečka, která momentálně prohrává?

Ale ne, Petr Kolečko přece v Show Jana Krause přiznal, že dělal chyby.

Co tedy třeba takhle?

Sympatický alfa samec lehčích mravů se rozhodl povolit uzdu svým erotickým fantaziím a do svého svébytného světa nefalšovaného novodobého literárního génia vpustil hned dvě ženy lačné po jeho mimořádném všem. Běda ale muži, který si myslí, že ženské pokolení přijme jako prostý fakt, že polyamorie je běžný a funkční způsob fungování ve vztazích.

Kolikrát v posledním roce vyčítal rodičům, že mu nepořídili méně nápadný ‚ksicht‘, aby ho paparazziové nerozeznali na dálku a nedonesli za tepla té druhé, že si zrovna užívá s tou první? Měl si dát víc pozor, aby ho nenachytali.“

Psychologie postav

Nebo snad takhle?

„Proč já jsem jen před hádkou s tak vášnivou holkou, jakou je Denisa, neschovával vykosťovák?“

Podle svých slov ale nechce sklouzávat k bulvární povrchnosti, dočkat se prý máme hlubší psychologie postav.

Takže… „Muž, jehož šíři rozhledu, velikost ducha ani talentu nemůže ocenit nikdy jen jedna jediná. Člověk, který má široké srdce, jež umí plát láskou i k víc bližním svým najednou. Chlapík, jehož touha poznávat radosti a slasti života se neomezuje běžnými společenskými konvencemi. Maník, který opovrhuje pokrytectvím běžných lidských norem. Pán, který se marně snažil rozšířit obzory své partnerce, která nechtěla přijmout jako fakt, že někdy je lepší ve vztahu si dát větší volnost, třeba i k paralelnímu partnerství…

Ona číslo jedna, jež ustrnula v zajetých kolejích a sama by nikdy nedokázala přijít s tak geniálním impulsem, jak ho tak sice dramaticky, ale naplno posunout dál. ​Ona, která nedává třetí šance, ale klidně se vdá, zatímco její milý den předtím ještě koketoval s tou, již ona nenávidí.

Ona číslo dva, která si naivně myslela, že jeho vábení odolá i další roky. Dívka, která je něžná i smyslná a svůdně jí snad i smažený prasečí mozeček. Spřízněná duše, která jen potřebuje trochu nevinné lži o tom, jak v tom druhém vztahu je už vymalováno. Děvče, které je bůhvíproč překvapené tím, že si její druh v rámci pochůzek skočí na radnici oženit se.

Tolik bujná představivost našeho autora, ta Petra Kolečka ji ale určitě předčí. Doufejme, že už má hotovou aspoň osnovu.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy