Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

GLOSA: Ostuda Survivoru Filip Křížek. Ještě větší blbec, než jsme si mysleli

+ Dalších 15 fotografií

Na ostrově se tvářil jako sekerník, který doslova terorizoval Egypťana Jacka Hamida za každé špatně vyslovené slovo, po návratu se sám zamotává do svých výroků. Filip Křížek si sice o sobě nejspíš myslí, že patří k nejlepším hráčům Survivoru u nás, do historie této hry se ale zapíše jako největší lhář. A to bohužel ne ve hře, kde je to povolené, ale jako podvodník, který zklamal všechny fanoušky Survivoru. 

Když se na začátku Survivoru Jack Hamid, kterého produkce reality show titulkuje, aby se diváci dozvěděli, co vlastně chtěl básník říct, zamotal do vlastních myšlenek, Filip Křížek vypěnil jako papiňák. Přitom jeho sok neřekl nic špatného, jenom se špatně vyjádřil. Po návratu do Česka ze Survivoru, kde dobrovolně vzdal duel, ale jako by sám ztratil své vyjadřovací schopnosti.

Filip Křížek se totiž v jednom z podcastu nechal slyšet, že show opustit musel, protože mu zaměstnavatel nevyšel vstříc a on měl tak pouze měsíční dovolenou. Pokud by se nevrátil, mohl by přijít nejen o zaměstnání, ale také bydlení.

A právě touto větou se sám Křížek usvědčil ze lži, neboť před vstupem do hry se každý soutěžící zavazuje, že mu nic nebrání v tom zúčastnit se celé hry, a to bez omezení.

Křížek vyprávěl jednu lež za druhou

Kdo by čekal, že v tento moment stáhne ocas, omluví se nejen produkci, Ondřeji Novotnému, svým soupeřům, nám v eXtra.cz a všem fanouškům Survivoru a tiše bude čekat na zasloužený trest, ten by byl na omylu. Křížek totiž přispěchal s dalším úžasným vysvětlením. Tvrdí, že se špatně vyjádřil, když říkal toto: "Já jsem věděl, že když tam zůstanu, přijdu o práci a vezmou mi byt. Kdybych se nevrátil do určité doby, tak mě vyhodí z práce.“

„Tak právě ty výroky, které mohly vyznít tak, že jsem se musel vrátit kvůli práci, tak to nebylo. Vracel jsem se hlavně kvůli rodině, ročnímu synovi a přítelkyni. Chtěl jsem za nimi domů, protože mi chyběli,“ tvrdí dnes Křížek, který tak buď mluví česky hůř než Jack, nebo je to obyčejný lhář, který říká, co se mu hodí.

Filip by zasloužil pořádný flastr

Nejjednodušší by bylo z něj udělat odstrašující příklad, napálit mu šílený flastr, ať se mu z toho protočí panenky. Největší trest pro slávomana jeho kategorie, pro kterého byl Survivor minimálně druhou reality show a nyní si dokonce drze myslí na případné natáčení Survivoru sestaveného z All stars týmu, je mediální smrt. Filip Křížek si totiž nezaslouží sebemenší pozornost nejen naši, ale ani žádného fanouška Survivoru. A to nejen kvůli tomu, že nejspíš lhal produkci, možná lhal v podcastu, aby se udělal zajímavějším a pak zase možná lhal, ale především kvůli tomu, že se velkou zásluhou přičinil na pomalém rozjezdu aktuální řady Survivoru.

Rachel můžeme odpustit, že se rozhodla odejít domů, protože se psychicky zhroutila, protože jí chyběl její život a hroty na Instagramu s Claudem, ale Filip Křížek se tvářil jako velký bojovník, přitom se však vyprofiloval jako bábovka.

Tak snad se někdy dozvíme, proč odstoupil doopravdy, i když nepochybujeme o tom, že pravda bude někde uprostřed. My jenom doufáme, že už se do žádné reality show hrnout nebude. Leda by se hlásil do Love Islandu a následně tvrdil, že je single a že se vlastně jenom špatně vyjádřil, protože byl nervózní z přítomnosti kamer.

Jak Survivor ohodnotili Karen s Karolínou? Na to se podívejte v podcastu Outsider a Insider.

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou začala vysílat TV Nova na začátku roku 2024. Natáčí se v Dominikánské republice a hraje se nejen o titul Survivor 2024, ale také o výhru 2 500 000 Kč.

Premiéra: 27. února 2024 na Voyo (od 5. března 2024 na TV Nova)

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími jsou například Martin "Mikýř" Mikyska, Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr.

Moderátorem je jako vždy Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy