Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

GLOSA: Nesmrtelná teta sociálních sítí Shopaholicadel: Pád bizarní hvězdy v přímém přenosu

+ Dalších 7 fotografií

Shopaholicadel, nebo jak si dnes nově říká FashionAdel, je influencerka, youtuberka a tiktokerka, která již nějaký ten pátek doslova drásá nervy mnoha lidem, kteří sledují dění na českém internetu. I když se může zdát, že sledujeme její pád na dno v přímém přenosu, vždy nás překvapí, že má snad více životů než kočka. 

Má mnoho tváří

Nesmrtelná teta českého internetu, i tak by šlo nazvat influencerku Adélu Pulcovou, známou jako Shopaholicadel, která si nedávno začala říkat FashionAdel, protože si na svou původní přezdívku nestihla včas zakoupit ochrannou známku. Jedná se snad o jedinou osobnost na našich sociálních sítích, která má více odpůrců než příznivců, přesto je ale naprosto nezničitelná.

Adéla Pulcová je žena mnoha tváří, a to nejen díky různým filtrům, které jsou na streamovací platformě TikTok dostupné. Bizarní postavička sociálních sítí totiž se svými dvaačtyřiceti kilogramy, lehkou mentální retardací, nízkým intelektem a absolutní neschopností dokáže vzbuzovat soucit, když má ale pocit, že se nikdo "nedívá", mění se v naprostou harpyji.


Lži a zneužití

Shopaholicadel je totiž ve skutečnosti patologická lhářka, která se postupně ztrácí ve svých fabulacích. Na svém kontě má několik zvířat, která v její péči přišla o život. Vymyslela si těhotenství i následné potraty a mnoho zdravotních potíží. O své matce a sestře, které o ni od malička pečovaly, pomáhaly jí, a dokonce ji zaměstnávaly, tvrdí, že ji šikanovaly a nechaly ji znásilnit. Sama ale v průběhu let doslova v přímém přenosu fyzicky i psychicky týrala své partnery.

Přes to všechno se ale vždy najdou tací, kteří jsou ochotni Shopaholicadel pomoci, když jí zrovna teče do bot. A to i přes to, že vděčnost či jen poděkování jsou pro Adélu Pulcovou něco jako sprosté slovo. Dění posledních týdnů kolem bizarní influencerky i pádu její hvězdy před očima jejích followerů jsme probrali v podcastu Outsider a Insider, který byl kromě Karena a Karolíny okořeněn o přítomnost Terezy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy