Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

GLOSA: Nejzbytečnější hráč Survivoru. Tlučhubu Jacka skoro porazila i odevzdaná Rachel

+ Dalších 20 fotografií

Má to být nejnáročnější hra na světě, do které se hlásí ti nejtvrdší z nejtvrdších. Letošní série je ale možná celosvětovou výjimkou. A nemyslíme nyní Ornellu Koktovou a Ráchel Karnížovou, které se rozhodly soutěž opustit dobrovolně, což bylo jasné od první vteřiny, kdy se odhalilo, že právě ony dostaly pozvánku do Survivoru. Paradoxně ale nebyly nejslabšími články celé show. Nejtragičtějším hráčem je Jack Hamid, který působí jako atrapa chlapa.

Má za sebou armádní školu a chlubí se taktickým myšlením. Zatím předvedl ale velkou bídu. Jacku Hamidovi se sen o zapsání do análů Survivoru bezesporu splní, radost z toho ale mít nebude. Zatím se totiž profiluje jako největší kňoura v historii této show. A teď si pojďme shrnout, proč je všem pro smích. Rozhodně to není kvůli jeho špatné češtině.


Jack Hamid ničí podstatu Survivoru

Nutno ale i tak říci, že po patnácti letech v Česku by jeho čeština mohla být už výrazně lepší. To stejné se dá říci ale i o jeho hře s ohledem na to, že má mít vystudovanou armádní školu – čekali bychom tedy poněkud jiný výkon. 

Jack Hamid se ale dosud předvedl jenom v tom nejhorším světle. Když pomineme, že svým až hysterickým chováním pije svým spoluhráčům krev od prvního dne, zatím předvedl jenom to, jak se dokáže vymlouvat na svůj věk a uměle si vynucuje nezasloužený respekt, čímž si pod sebou pomalu, ale velmi jistě podřezává větev.

Pokud mu ale někdo ještě fandil, po odvysílání šestého dílu Survivoru přišel nespíš i o posledního fanouška, který by byl ochotný ho obhajovat. Jack totiž předvedl nulovou sebereflexi, když nedokázal rozeznat kávu od černého čaje, a místo toho, aby si posypal popel na hlavu a řekl: jsem idiot, začal hysterčit a teatrálně vylil obsah vlastního hrnečku s tím, že on už tedy kafe pít nebude- Přitom stačilo, jen aby přiznal, že je popleta.


Nedokáže porazit ani Ivanu Jirešovou

Tohle vše by mu kmen možná odpustil, pokud by byl platným hráčem, který nosí tolik potřebné body. Absolvent armádní školy ale na sebe zatím upozornil jenom jako muž, kterého dokáže v soubojích porazit i Ivana Jirešová, která je v Survivoru také omylem a zatím si svým stylem plavání vysloužila přezdívku paní Radová.

Zpátky ale k neschopnému Hamidovi, který měl během posledního duelu namále, přestože bylo od začátku jasné, že domů půjde Ráchel, která dělala vše proto, aby nemohla vyhrát. I tak byla lepší než Jack, kterému se zaboha nedařilo kotvou zachytit kostky.

Dá se říci, že kdyby se Ráchel na poslední chvíli rozmyslela a rozhodla se, že chce v Survivoru pokračovat, Jack by už byl doma, protože stačilo málo a byl by poražený někým, kdo chtěl záměrně prohrát.


Výmluvy místo činů

Jack Hamid je tak největším zklamáním v historii Survivoru, a to ne proto, že je mu 46 let, na což se velmi rád a často vymlouvá, ale prostě proto, že jde o troubu, který by bez problémů nedokázal přejít ani dětskou prolézačku a bez studu by se stále vymlouval na svůj věk.

Nutno ale dodat, že přes prsty by měl dostat i člověk, který vybíral letošní sestavu soutěžících. Skvadru větších ufňukánků totiž vybrat nemohl, což snižuje úroveň celé show. Na druhou stranu je ale fakt, že nikdo nemohl čekat, že Jack nebude zručnější než desetileté dítě.

Jak nejen aktuální dění v Survivoru glosovali Karen a Karolína? To si můžete pustit v podcastu Outsider a Insider.

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou vysíla TV Nova v roce 2024. Reality show vznikla v Dominikánské republice a hrálo se v ní o výhru 2 500 000 Kč.

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími byli například Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr. Vítězem se stal Martin Mikyska, který je známý jako Mikýř.

Moderátorem byl Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy