Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Glosa: Nejkrásnější prázdniny Agáty Hanychové a Soukupova mazaná taktika

Glosa: Nejkrásnější prázdniny Agáty Hanychové a Soukupova mazaná taktika
Zdroj: se souhlasem A. Hanychové, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
letní láska

Bývalá modelka a úspěšná influencerka Agáta Hanychová (37) září štěstím vedle své zatím nejnovější lásky, miliardáře a mediálního magnáta Jaromíra Soukupa (53). Díky němu má spoustu nových zkušeností a zážitků, o kterých by si vedle herce, truhláře či věčně zaneprázdněného lékaře mohla nechat jen zdát. Ačkoliv by se dalo říct, že její partneři neznají dne ani hodiny a mnohdy si ani nevšimnou, že se nad nimi už dávno houpou kopačky, tak Soukup zatím vede na plné čáře a dělá, co může, aby pokořil Agátino pravidlo tří měsíců.

Výlety Jaromíra Soukupa

Jsou to už téměř dva měsíce, kdy influencerka a dvojnásobná máma Agáta Hanychová pro server Prima Ženy potvrdila svůj vztah s majitelem a hlavním moderátorem TV Barrandov Jaromírem Soukupem. Jeden z nejbohatších mužů naší republiky se po boku nenapravitelné rebelky změnil k nepoznání a zdá se, že s ním o šestnáct let mladší partnerka dělá naprosté divy. Pověstný morous se díky své nové lásce dokonce naučil na své tváři vyloudit něco podobného úsměvu.

I když si ho nejstarší dcera herečky Veroniky Žilkové (60) často dobírá a z jeho remcání má legraci, je vidět, že si užívá společnosti muže, který jí splní vše, co jí na očích vidí. Ne proto, že by to pro ni její expartneři dělat nechtěli, ale proto, že na rozdíl od nich na to má Soukup opravdu dostatek financí.

To, že Agáta miluje cestování, je obecně známo, tentokrát ale mohla vyměnit svou vysněnou přestavěnou dodávku za mnohem pohodlnější a rychlejší způsob dopravy a určitě ji to ani na vteřinu nemrzelo. Zbrusu nový pár českého showbyznysu se do všeho pustil pořádně po hlavě a první měsíc a půl svého vztahu strávili v Soukupově haciendě ve španělské Marbelle. Jak jinak si totiž nejlépe ověřit, že si spolu budou rozumět nejen oni, ale že si nového Agátina přítele zamilují i její děti a maminka.

Letní láska?

Nyní má mediální magnát první zatěžkávací zkoušku úspěšně za sebou a mohl si na chvilku oddechnout, ale protože ví, že Agátinu tříměsíční zkušební dobu ještě zdaleka nemá za sebou, bylo potřeba vytasit se s dalším trumfem. Místo karet ale z rukávu vytáhl letenky do jednoho z nejslavnějších světových velkoměst. Se svou cestou do New Yorku se II. vicemiss České republiky roku 2005 nemohla nepochlubit svým followerům na Instagramu, kteří s ní a Jaromírem téměř sdílejí jednu domácnost, Hanychová totiž rozhodně nepatří mezi celebrity, které by si své soukromí střežily jako oko v hlavě.

Necháme se překvapit, zdali se cestovatelská taktika Soukupovi vyplatí a známý podnikatel přežije čtvrtletní zkušebku své vyvolené, nebo rozmarná modelka nezklame a zhruba v polovině září přibude k televizním pořadům novinka s názvem Kopačky Jaromíra Soukupa.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy