Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

GLOSA: Milostné prezidentské léto Jaromíra Soukupa? Agátu mu i Babiš musí závidět

Soukup a Hanychová jsou spolu ve Španělsku.
Zdroj: Herminapress, Se souhlasem A. Hanychové, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
GLOSA

Podnikatel Jaromír Soukup (53) díky svému vztahu s Agátou Hanychovou (37) letošní léto okupuje stránky českých médií. Není dne a snad ani hodiny, aby na člověka na internetu nevykoukla nová zpráva o párečku. Andrej Babiš (67) aby si pomalu rval vlasy, že je ženatý a nic podobného nemůže použít. Bylo by to určitě lepší než podplácet seniory čepicemi.

Jaromír Soukup: Pražský hrad na dosah?

Obchodník s médii a reklamou Jaromír Soukup (53) sklízí dost často posměch. Hlavně proto, že ve své TV Barrandov uvádí skoro už i přestávky ve vysílání, a zdá se, že má naprosto bezbřehé sebevědomí ohledně vlastních moderátorských kvalit.

Jenže tento podnikatel se také rozhodl, že se bude ucházet o post prezidenta, a i když si kdekdo může říci, že nemá sebemenší šanci, já bych takové myšlení brzdil.

To samé se říkalo i o legračním Donaldu Trumpovi a podívejme, kam až to dotáhl (sice mu teď hrozí stovky let kriminálu za různé činy, ale to nechme stranou).

Agáta Hanychová jako dar z nebes

Soukup může být zesměšňovaný, jak jeho kritikové chtějí, ale babičky a dědečky, kteří sledují jeho televizní stanici, už půl roku masíruje, aby si pamatovali, že všemu rozumí, se všemi nešvary by zatočil a podobně.

A do toho mu jako dar z nebes spadla do náruče influencerka Agáta Hanychová. Přestože i mé vlastní zdroje tvrdí, že nejde o byznys, ale o čistou lásku, stále se nevzdávám naděje, že tahle dvojice to nemyslí vážně a chce si jen vzájemně pomoci.

A i když spousta lidí píše a říká, jak jim jsou Soukup a Agáta protivní, že zprávy o nich na ně vykukují už i z ledničky, a i když články o nich nebývají všude a úplně vždy v pozitivním duchu, pořád platí stará poučka, že negativní reklama je také reklama.

Andrej Babiš: Taková kampaň a horší výsledky

Trestně stíhaný expremiér Andrej Babiš musí na nepřiznanou prezidentskou kampaň s obytňákem vynaložit možná až desítky milionů korun za průzkumy, poradce a marketingové týmy, avšak Jaromírovi k absolutní výhře v mediálním prostoru stačila jen herečka z Rytmusova klipu Zlatokopky. Víme o každém jejich pohybu, každá věta páru se rozebírá ze všech stran, řeší se vztahy s rodinnými příslušníky, první mráčky v ráji, prostě všechno.

O Babišovi se také píše, hlavně kvůli podivným policejním zákrokům na jeho mítincích nebo o tom, jak příznivci ANO mlátí odpůrce jejich guru, ale na jeden takový článek připadá dalších dvacet s Agromírem.

Jak dopadne ve volbách?

Otázka už dnes nestojí tak, jestli vůbec, ale jak moc mu Agáta pomůže v prezidentském klání.

Stále to vypadá, že novou hlavou státu bude spíš špatně česky mluvící muž, který se nedokáže zbavit nálepky „dotačního podvodníka“ a „spolupracovníka StB“ a nově taky toho, kdo „ve Francii mohl prát špinavé peníze“. Reflex ho označil za cholerika, dotačního šíbra i covidového lháře.

Nebo většinu přesvědčí generál Petr Pavel? Po tragédii s Milošem Zemanem s jeho panáčkováním před ruským fašistickým diktátorem Vladimírem Putinem a také s jeho pozurážením více než poloviny národa bych se tomu vůbec nedivil.

Ale Jaromír Soukup čistě teoreticky může být černým koněm prezidentských voleb. Byla by to možná trochu ostuda, ale na tu už jsme z nejvyšších pater politiky pomalu zvyklí, tak jaképak copak…

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy